Çukur dizisinin Azer’i Cihangir Ceyhan diziye veda etti!

Takip Et:
Çukur dizisinin Azer’i Cihangir Ceyhan diziye veda etti!
Çukur dizisinin Azer’i Cihangir Ceyhan diziye veda etti!

Sosyal medya hesabından Çukur’a veda iletiyi paylaşan Cihangir Ceyhan şu ifadeleri kullandı:

“Bugün Azer’e sizinle beraber ben de veda ediyorum. Benim için çok özel ve her zaman hatırlayacağım bir ruh oldu. Azer ve iki sezondur bu ruha yaşam vermeme vesile olan herkese teşekkür etmek isterim. Azer’le birlikte çok şey öğrendim, büyüdüm, geliştim, birbirinden değerli ustalarla aynı seti paylaştım. Süre yola devam etme müddetiyse eğer daha da güçlenerek, yeni yollara, yeni serüvenlere bu takım ve Ay Yapım sayesinde hazır hissettiğim içindir.

Bu yolculukta bana inanıp bu fırsatı veren, arkamda duran ve destekleyen herkese çok teşekkür ederim.
Buradan bir Azer geçti… Bir anımdan bahsetmek istiyorum. Çukur ilk set günümde beni sete götüren prodüksyondan bir kardeşim son set günümde de beni eve bırakırken ‘Ağabey ilk gün nasıl geldiysen öyle de gittin’ dedi. Bu benim için büyük bir gururdu”

Cihangir Ceyhan, bir internet platformunda yayınlanan Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizi ile ünlenmişti.
Bu arz güzergahında 3. sezon itibariyle Çukur dizisi kadrosuna katılan oyuncu, bir sezon sonra burada canlandırdığı rolün de can vermesiyle diziye veda ediyor.

Cihangir Ceyhan’ın rol alacağı yeni proje ise yeniden Ay Yapım imzalı, başrolünde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı Alev Alev dizisi olacak.

 

 

 

.