Medya

Çukur dizisinden tüyoyu Necip Memili verdi, final iddiası da soruldu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Çukur dizisinde Yamaç karakterine yaşam veren Aras Bulut İynemli, Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan sevgisi Bige Önal ile, Çukur’un Cumali’si Necip Memili ve eşi Didem Dayıcıoğlu, beraber yemek yedi. Kameralarca da görüntülenen bu neşeli yemeğin ardından iki ünlü oyuncu, yaptıkları açıklamalarla dikkat çekti.

Çukur 4. sezonuyla yoluna eforlu biçimde devam eden yapımlardan birisi. Dizinin 4. sezonda final yapacağı ile alakalı bir bilgi vardı.
Necip Memili ise “Kazara karşılaştık, hatta ben hiç tanımıyorum beyefendi” ifadesini kullanarak mizaha katıldı.

“Hesabı bize ödetti. Gerginlik ondan” diyen Necip Memili’nin sözleri İynemli’yi de çok güldürdü. Setin tatil olduğu günlerde dostu ile konuşabildiğini anlatan Necip Memili, kızı Asya ile alakalı sualleri de cevapladı.

Memili, “Bebiş harika, bizi bekliyor evde, uyuyor” diye konuştu. Aras Bulut İynemli, Asya bebeğin hem annesine hem de babasına benzediğini anlattı.

7.
Bizim çalıştığımız yerlerde de bazen tehlikeler oluyor. Ama çok şükür firesiz gidiyoruz, Kubilay Aka dışında. Kubilay’da da hiçbir şey olmadı” dedi.

Necip Memili, Çukur dizisiyle alakalı tüyo isteyen muhabirlere şunları açıkladı: “Hoş hoş öldürüyorum. Yavaş yavaş . Var daha can verecek olanlar var.”

Çukur dizisinin 4. sezonda ekrana veda edeceği iddiası ile ilgili ise “Bakacağız, yapımcımız karar verecek” diyerek mevzuyu Ay Yapım’ın işvereni Kerem Çatay’a havale etti.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu