Medya

Çukur dizisinde tüm hesapları değiştiren ayrılık!

Çukur dizisine davetli oyuncu olarak katılan, Arık Böke Erdenet karakterine yaşam veren Barış Arduç, dizinin dün akşam ekrana gelen 4. sezon 6. kısmında yapımdan böldü. Arık Böke, Cumali ile düelloya girdi. Cumali, Arık’ı bir yerinizi incitti ve karakterin vefatı ile Barış Arduç’un Çukur serüveni sona erdi.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni kısmından ilk sahne yayınlandı. Cumali’nin, Çağatay Erdenet’e yollaması için Seren’e verdiği zarfın içinde ne olduğu büyük merak uyandırıyor.
sezon 6. kısmında başka neler yaşandı? Yamaç, Cengiz’e karşı atak yaparken yeni bir oyunun içinde olduğunu fark etti. Cengiz’e doğrulttuğu silahı boş çıkan Yamaç’ın çevresini birden Cengiz’in adamları sardı. Cengiz, Yamaç’ın bu hıyanetine karşı tehditkar bir karşılık verdi. Yakup’u takip eden Arık Böke, onu kaçıranların Çukur olduğunu düşündü. Bunun üzerine Çukur’a saldırmayı kafasına koyan Arık harekete geçti.

Öbür tarafta iki aşiret arasında çıkan husumet Erdenetler’i ve Yamaç’ı yeni bir operasyonun içine soktu.
Erdenetler, İskandar’ı öldürmek isterken Reşit tarafından sert bir ihtarla karşılaşan Yamaç bu infaza mani olmaya çalıştı. Arık ve Yamaç, Cengiz Erdenet’in emriyle İskandar’ı aramak için harekete geçti. Bir yandan Arık’ı gözetmeye bir yandan da İskandar’ın can vermesine mani olmaya çalışan Yamaç güç anlar yaşadı.

Yamaç ve Arık’ın operasyon anlarında coşku doruğa erişirken ikili arasındaki gerilim bir anda büyük bir müzakereye dönüştü.
Arık Böke ve Cumali’nin kapıştığı final anları solukları keserken Cumali’nin Arık’ı bir yere çarpması herkesi şoke etti. Cumali’nin bu hareketi Çukur’u nasıl bir yola çekecekti?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un rejisörlüğünü Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi galibiyetli oyuncular yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni kısmı 19 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu