Çukur dizisinde tüm dengeler alt üst oldu!

Takip Et:
Çukur dizisinde tüm dengeler alt üst oldu!
Çukur dizisinde tüm dengeler alt üst oldu!

Çukur ile Erdenet ailesi arasında muhteşem rekabet devam ediyor. Çukur bu akşam 4. sezonun 5. kısmıyla ekrana gelecek. Yamaç’ın Cengiz’in adamı olduğunu bilen Cumali boş durmayacak ve onu cezalandırmak için Çukur’un tam gücüyle Erdenetler’e saldıracak.

Çukurlular, Erdenetler’i hiç ummadıkları anlarda kendi usulleriyle bir yerinizi incitecek. Bu savaşı durdurmazsa bir imhaya çekileceklerini fark eden Yamaç meseleyi kökünden çözmek için bir atak yapacak.
Çukur ve Erdenetler arasındaki çaba giderek kızışırken Yamaç ve Vartolu’nun kuracağı oyunun neticeleri merakla beklenecek.

“Çukur” merakla beklenen yeni kısmıyla bu gece vakti saat 20.00’de Show TV’de!

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un rejisörlüğünü Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi zaferli oyuncular yer alıyor.

.