Medya

Çukur dizisinde sürpriz gelişmeler var!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni kısım tanıtımı yayınlandı. Arık Böke’nin hamleye geçtiği anların noktaya değindiği tanıtımda aksiyon sürat kesmiyor. Akın’ın çatının tepesinde olduğu anlar korkuturken Yamaç, Cengiz’e doğrulttuğu silahın boş çıkmasıyla şok oluyor. Cengiz’in adamlarının Yamaç’ın çevresini sardığı anlar gerilimi çoğaldırırken “Cengiz, Yamaç’ı bir yerinizi incitecek mi?” sorusu uslara geliyor.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un rejisörlüğünü Sinan Öztürk üstleniyor.
kısmında Yamaç’ın Erdenet ailesi ile savaşında sürpriz gelişmeler yaşanacak.

Yamaç son hücumundan sonra karşısında ilk kere en az kendisi kadar zeki bir düşmanı olduğunu fark edecek. Cengiz’in isteğiyle Arık’ı gözetmek zorunda kalan Yamaç aynı zamanda Çukur’u da gözetmek için Arık’la soluk kesen bir çabaya girecek.

Yamaç, aldığı güçlü vazifeyi başarabilmek için Vartolu’dan destek isterken ikisinin kurduğu zekice oyunun neticeleri merakla beklenecek.
Boş çıkan Cumali amcanın mezarıyla alakalı reelleri bilmeye çalışan Cumali’nin Erdenetler’e karşı yaptığı son atak Çukur’u, Yamaç’ı ve Erdenetler’i geri dönülmez bir yola çekecek.

Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi galibiyetli oyuncular yer alıyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu