Çukur dizisinde nefes kesen bir mücadele yeni başlıyor!

Takip Et:
Çukur dizisinde nefes kesen bir mücadele yeni başlıyor!
Çukur dizisinde nefes kesen bir mücadele yeni başlıyor!

Yamaç ile Akın karakterleri Çukur dizisinde mükemmel bir çaba başlatıyor… Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni kısmında büyük münakaşa da izleyicileri bekliyor. Çukur bu akşam 4. sezonun 6. kısmıyla ekrana gelecek. Yamaç son hücumundan sonra karşısında ilk kere en az kendisi kadar zeki bir düşmanı olduğunu fark edecek.

Cengiz’in isteğiyle Arık’ı gözetmek zorunda kalan Yamaç aynı zamanda Çukur’u da gözetmek için Arık’la soluk kesen bir gayrete girecek.
Efsun, içine düştüğü güç gidişattan beklenmedik, daha önceki bir bağlaşığının desteğiyle çıkacak.

Boş çıkan Cumali amcanın mezarıyla alakalı reelleri bilmeye çalışan Cumali’nin, Erdenetler’e karşı yaptığı son atak Çukur’u, Yamaç’ı ve Erdenetler’i geri dönülmez bir yola çekecek.

“Çukur” merakla beklenen yeni kısmıyla bu gece vakti saat 20.00’de Show TV’de!

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un rejisörlüğünü Sinan Öztürk üstleniyor.

Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi zaferli oyuncular yer alıyor.

.