Çukur dizisinde Karaca söylediklerinde samimi mi?

Takip Et:
Çukur dizisinde Karaca söylediklerinde samimi mi?
Çukur dizisinde Karaca söylediklerinde samimi mi?

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni kısmından ilk sahne yayınlandı. Karaca ve Akın’ın konuşmasının yer aldığı sahnede Karaca, Akın’a kendini feda ederek her şeyi düzeltebileceğini açıklıyor. “O gün gelecek Akın, her şey geçecek söz” diyen Karaca’nın, Akın’a destekledimesi noktaya değinirken ikilinin sarıldığı anlarda “Karaca açıkladıklarında içten mi?” sorusu uslara geliyor.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un rejisörlüğünü Sinan Öztürk üstleniyor.
Çukur’un merakla beklenen yeni kısmı 12 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de! Videodan 4. sezondan 6. kısım ilk sahneyi seyredebilirsiniz.

ÇUKUR’DA NELER OLDU?

Yamaç’ın, Cengiz’in adamı olduğunu bilen Cumali, Erdenetler’e karşı savaş başlattı. Çukurlular, Erdenetler’in mekanlarına tek tek saldırırken Cumali, bu saldırıyla Koçovalılar ve Erdenetler arasındaki gayreti daha da tutuşturdu.
Yamaç’ın gelmesiyle gerilim daha da çoğalırken Çukurlular ve Ogeday’ın gözetmeleri arasında büyük vaka çıktı.

Cumali, oğlunun katilinin kim olduğunu açıklarken sarf ettiği ağır sözler ile Yamaç’ı derinden salladı. Tüm bu yaşananlardan sonra Yamaç artık kararını vermişti; Çukur’u gözetmenin tek yolu Cengiz’i indirmekti! Yamaç, Vartolu ile beraber tasarı yaparken Makbule de Arık ile bir olup Yamaç’ı öldürmek için harekete geçti.
Vartolu ve Aliço’nun da desteğiyle Yamaç, Cengiz’i av partisinde avlamak için saldırısını yaptı. Cengiz’e silah doğrulttuğu final sahnesinde coşku doruğa erişti. Yamaç, Cengiz Erdenet’ten kurtulabilecek miydi?

.