Çukur dizisinde intikam alındı, Cihangir Ceyhan veda etti!

Takip Et:
Çukur dizisinde intikam alındı, Cihangir Ceyhan veda etti!
Çukur dizisinde intikam alındı, Cihangir Ceyhan veda etti!

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur dün akşam ekrana gelen kısmıyla büyük ses getirdi. Hem aşık olduğu adamı hem de ezeli düşmanını öldüren Karaca’nın hali ekran başındakileri derinden etkiledi. AzKar aşkının mutsuz sonunun izleyenleri gözyaşlarına boğduğu kısımda Azer karakterine yaşam veren Cihangir Ceyhan duygusal bir sahneyle diziye veda etti. Aksiyonun da sürat kesmediği coşku dolu kısımda Yamaç’ın Cengiz Erdenet’in tarafına geçmesi Çukur’da dengeleri bir defa daha değiştirdi.

Pazartesi akşamlarına damga bir yerinizi inciten Çukur’un dün akşam ekrana gelen kısmında Azer’i öldüren Karaca, Koçovalılar ve Kurtuluşlar arasında da yeni bir savaş başlattı.
Bu hücumun üzerine Cumali, Kurtuluşlar’a saldırarak hepsini öldürdü. Arık, ona tuzak kurduğunu bildiği abisi Ogeday’la konuşmaya gitti. Yamaç’ın, Cengiz’in adamı olduğunu dinleyen Selim ve Cumali korkuya düştü. Nedim, kahvede konuşmalara tanık olunca Cengiz’in Yamaç’ı aldığını sırlı bir adama açıkladı. Nedim’in Yamaç için “sizin adamınız” demesi noktaya değinirken, bu sırlı bireyin kim olduğu büyük merak uyandırdı.

SOSYAL MEDYA #AZKAR’I KONUŞTU!

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni kısmıyla ABC1 20+’da 6.41 izlenme oranı rating, 15.02 izlenme hisseyi share, AB’de 5.07 izlenme oranı rating, 12.36 izlenme hisseyi share Total’de 6.76 izlenme oranı rating, 17.25 izlenme hisseyi share elde etti.
Bu alçak tuzağı Ogeday Erdenet tasarlamıştı. Nedim, Arık’ı öldürmekle tehdit ederek Cengiz ile konuşmak istedi. Cengiz, Yamaç’ı yanına sürüklemek için ne kadar riskli olabileceğini bir defa daha gösterdi. Yamaç’ı Çukur’da kabirliğe getirdi ve Koçovalıların kabirlerine saldırarak Yamaç’ı korkuya düşürdü. Iyice naçar paydan Yamaç bütün İdris’in kabrine saldıracakları sırada yaşamının belki de en güç kararını verdi; Cengiz’in önerisini kabul ederek onun yanına geçti.
Kabirlikte yaşanan hareketli anları bakan Ecevit ve Ferhat, Cumali ve Selim’e haber verdi. Cumali, Çukurlu gençleri toplayarak kabirliğe giderken Yamaç, Cengiz’in otomobiline binerek oradan uzaklaştı. Yamaç, Çukur için Cengiz’e teslim olarak bir defa daha kendini feda etti.

YAMAÇ VE VARTOLU, ARIK İÇİN HAREKETE GEÇTİ!

Kabirlikte yaşanan vakayı Cumali’nin kurtardığını düşünen semtli onu büyük bir heyecanla karşılarken, bu vaziyet Cumali’nin Çukur caddelerindeki kontrolünü başlattı.
Vartolu bunu dinleyince hiddetten çılgına dönse de Yamaç’ın Cengiz’in yanında olma nedenini dinleyince kardeşini yeniden yalnız bırakamadı. Yamaç ve Vartolu, Arık’ın yerini tespit ederek onu kurtarmak için harekete geçti. Bu sırada Arık, tepesinde bağlı bir taşıt bulunan otomobilin içindeydi. Vartolu ve Yamaç tüm adamları indirdi ancak Arık’ı otomobilden çıkaramadılar. Cengiz’e oğlunu kurtaramadığını açıklamaya giden Yamaç, karşısında canlı bir biçimde Arık’ı bakınca afalladı.

KARACA, AZER’İ BIR YERINIZI INCITTI!

Karaca, silah doğrulttuğu Azer’den hesap sorarken dinlediği reeller karşısında devrildi.
Akın’ın da bu işe dahil olduğunu dinleyen Karaca neye uğradığını donakaldı. Sultan’ın verdiği silahla, Azer’i bir yerinizi incitti.

ÇUKUR’UN YENİ KISMINDA NELER OLACAK?

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni kısmından ilk tanıtım yayınlandı. Cumali, Erdenetler’e karşı hamleye geçerken, Efsun’un babaannesi Makbule’nin sözleri noktaya değiniyor. Yamaç’ın “Ben bu herifi indireceğim!” sözleri büyük coşku uyandırırken, Cengiz Erdenet’e karşı ne yapacağı merakla bekleniyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni kısmı Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.