Çukur dizisinde heyecan 97. Bölümde tavan yapacak!

Çukur'da heyecan fırtınası...

Takip Et:
Çukur 97. Yeni Bölüm (4. Sezon 4. Bölüm) 2. Fragmanı Yayınlandı! Show Tv Çukur 96. Son Bölüm İzle!
Çukur 97. Yeni Bölüm (4. Sezon 4. Bölüm) 2. Fragmanı Yayınlandı! Show Tv Çukur 96. Son Bölüm İzle!

Shıw TV’nin fenomen dizisi her hafta reyting listelerinde zirveye oynamaya devam ediyor. 4. sezonuna da fırtına gibi giren yapımın yeni bölümünden ilk detaylar belli oldu.

Çukur, 97.
Sezon 4. Kısım yeni fragmanı yayınlandı.
Yeni bölüm 28 Eylül Pazartesi Show TV’de ekrana gelecek.

ÇUKUR’UN 96. KISIM 4.
KISIM ÖZETİ

Çukur’un 96. Kısım 4. Sezon 3. Kısım: Semtinden ve evinden bölen Yamaç, Efsun’a sığınır. Onları bir arada bakan Nehir hepsinin yaşamlarını etkileyecek bir sonuc alırken Yamaç’ın onu bu yoldan döndürüp döndüremeyeceği merakla beklenecek. Erdenetler cephesinde Arık ve Seren sırlı düşmanlarının peşindeyken Arık’ın yaşamı aniden riske girecek. Cengiz ise sürpriz bir adla işbirliği yaparak Yamaç’ı yanında durması için ikna etmeye bir adım daha yaklaşacak.
Fakat Koçovalıları bekleyen tek sürpriz bu olmayacak. Beğendiği adamla evlenmek üzere olan Karaca, aşkı ile ailesi arasında yaşamının en güçlü kararını verecek. Çukur 96. Kısım 4. sezon 3. kısım

ÇUKUR’UN 95. KISIM 4. SEZON 2. KISIM ÖZETİ

Çukur’un 95. Kısım 4. Sezon 2. Kısım: Çukur caddeleri Yamaç’ın bir yere çarpılma haberiyle çalkalanırken Koçovalılar’ı bekleyen tek makûs haber bu olmayacak. Tam aile evvel Cumali’nin Yamaç’ı vurduğunu bildiğinde sonra da Cumali’nin açıkladığı hakikatlerle bir defa daha sarsılacak.
Yamaç, sürpriz biri tarafından kaçırılıp iyileştirilirken Cumali Çukur’da yeni bir devir açtığını ilan etmişti. Koçovalılar bu duruma alışmaya çalışırken Karaca kendi mukadderatını çizmeyi tercih edecek ve Azer’le beraber yaşamlarını değiştirecek bir sonuc alacaklar.

Çukur’un 94. Kısım 4. Bölümünde neler olacak?
Çukur, en büyük düşmanıyla savaşa girmek üzeredir. Emir’in Erdenet’ler hakkında yaptığı haber Çukur ve Erdenet’leri bir kere daha karşı karşıya getirecek. Yamaç ve Arık kozlarını teke tek paylaşacak. Erdenetler ve Çukur arasındaki savaşta tam dengeleri değiştirecek isim ise Cengiz olacak.