Çukur dizisinde her şey karıştı, gerilim arttı!

Takip Et:
Çukur dizisinde her şey karıştı, gerilim arttı!
Çukur dizisinde her şey karıştı, gerilim arttı!

Çukur dizisi 4. sezonuyla yolculuğuna devam ediyor. Dizinin etkileyici kısımları izleyicilerden büyük alaka bakıyor. Reytingleriyle de eforunu gözettiğini gösteren dizinin 4. sezondan 4. kısmı 28 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanacak. Ellerinde İdris Koçovalı’nın kanı mı var Azer? İşte bu sual her şeyi değiştirecek.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni kısım tanıtımı yayınlandı. Karaca’nın Azer’e hesap sorduğu tanıtımda silah sürüklediği anlar gerilimi yükseltiyor.
Cumali’nin koşarak Yamaç’ın olduğu yere geldiği anlar “Kardeşine desteğe mi geldi?” sorusunu uslara getiriyor.

ÇUKUR’DA NELER OLDU?

Yamaç, Çukur’dan dağılırken ailede ona tek yardım olan şahıs Vartolu önüne çıktı.
Semtinden ve evinden dağılan Yamaç, Efsun’a gitti. Efsun ve Yamaç’ı beraber bakan Nehir ise sanki devrildi. İkisini beraber baktıktan sonra eşyalarını toplayarak Koçovalı evini terk etti. Cengiz Erdenet, Yamaç’ı yanına sürükleyebilmek için yeni yollar sınamaya devam etti. Efsun’un evinde gözlerini açan Yamaç karşısında Cengiz Erdenet’i bakınca şok oldu. Efsun’un bu hareketi Yamaç’ı öfkelendirirken, vakanın hakikati reelinde başkaydı.
Efsun, Yamaç’ın zaafının ‘Çukur’ olduğunu açıkladı. Bunu bilen Cengiz Erdenet, Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için atağını Çukur’a yaptı ancak işler umduğu gibi olmadı. Yamaç’ı evvel bir gecekondu semtine götüren Cengiz Erdenet semte neler yapabileceğini gösterdi. Ardından Çukur’a götürüp şayet yanımda olmazsan semtini deviririm diye tehdit etti. Kamyonlar, emekçiler, belediye misyonluları semte gelince tüm Çukur ayaklandı.
Semti gözetmek için Çukurluların birbirine kenetlendiği anlar solukları kesti. Efsun ve Yamaç’ı beraber bakan Nehir bebeğini aldırdı.

Yamaç tüm yaşananların üzerine bu vakayla bir defa daha devrildi. Yakup’un mekanını adamlarıyla basmaya giden Arık pusuya düştü. Finalde ise Karaca en mutlu gününde yaşamının en acı haberlerinden birini aldı. Karaca ve Azer’in düğününe gelen Sultan, Karaca’ya Azer’in elinde İdris Koçovalı’nın kanının olduğunu açıkladı.
Nikah masasına oturan Azer ve Karaca evlendi. Azer, sevdiği bayanla evlendiği için mutluluktan havalara uçsa da gecenin sonunda onu hiç istemediği bir yüzleşme bekliyordu. Aşkı ve ailesi arasında kalan Karaca’nın vereceği karar şimdiden büyük merak mevzusu oldu.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un rejisörlüğünü Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi zaferli oyuncular yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni kısmı 28 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.