Medya

Çukur dizisinde bir büyük kavga daha yaşandı!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni kısım 2. tanıtımı yayınlandı. Yamaç ve Arık’ın birbirine girdiği aksiyon dolu tanıtımda silahlı adamların Çukur’a saldırması gerilimi çoğaldırıyor. Cumali ve Arık’ın karşı karşıya geldiği anlarda coşku giderek yükselirken ikilinin münazarası neticesinde neler olacağı merakla bekleniyor.

Yamaç son hücumundan sonra karşısında ilk kere en az kendisi kadar zeki bir düşmanı olduğunu fark edecek.
Yamaç, aldığı güçlü misyonu başarabilmek için Vartolu’dan destek isterken ikisinin kurduğu zekice oyunun neticeleri merakla beklenecek.

Efsun, içine düştüğü güç gidişattan beklenmedik, daha önceki bir bağlaşığının desteğiyle çıkacak. Boş çıkan Cumali amcanın mezarıyla alakalı reelleri bilmeye çalışan Cumali’nin Erdenetler’e karşı yaptığı son hücum Çukur’u, Yamaç’ı ve Erdenetler’i geri dönülmez bir yola çekecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un rejisörlüğünü Sinan Öztürk üstleniyor.

Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi galibiyetli oyuncular yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni kısmı Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu