Magazin

Çukur dizisinde ayrılık! Sevilen oyuncu Çukur’a veda etti!

Show TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur’a geçen sezon “Arık Böke Erdenet” rolüyle 7 kısım davetli oyuncu olarak dahil olan Barış Arduç, Çukur dizisinde dağıldı.

Arduç, Çukur’un oyuncu kadrosunda geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru dahil edilmişti. Çukur dizisinde devamlı davetli oyuncu sirkülasyonu olduğu için Barış Arduç’un da bölmesi bekleniyordu.

CUMALİ İNTİKAMINI ALACAK

Çukur dizisinin 99.
Ona bir düello öneri edecek olan Cumali, intikamını almaya başlayacak. Bu aksiyon dolu dövüşün kaybedeninin ise Arık Böke Erdenet olması bekleniyor. Başka Bir Deyişle Cumali Koçovalı, Arık Böke Erdenet’i öldürecek ve Barış Arduç Çukur’a veda edecek.

98. KISIMDA NELER OLDU?

Yamaç son atağından sonra karşısında ilk kere en az kendisi kadar zeki bir düşmanı olduğunu fark edecek. Cengiz’in isteğiyle Arık’ı gözetmek zorunda kalan Yamaç aynı zamanda Çukur’u da gözetmek için Arık’la soluk kesen bir gayrete girecek.
Efsun, içine düştüğü güç gidişattan beklenmedik, daha önceki bir bağlaşığının desteğiyle çıkacak. Boş çıkan Cumali amcanın mezarıyla alakalı hakikatleri bilmeye çalışan Cumali’nin Erdenetler’e karşı yaptığı son hücum Çukur’u, Yamaç’ı ve Erdenetler’i geri dönülmez bir yola çekecek.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu