Medya

Çukur bu hafta ekranda olmayacak!

2 yıldır Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Çukur dizisi, yeni sezonun başlamasıyla birlikte pazartesi günleri televizyon ekranlarında yerini aldı. Yayınlandığı ilk günden bu yana konusu, oyuncu kadrosu ve çekim yerleri ile fenomen haline gelen Çukur dizisi, 3’üncü sezonuna da bomba gibi başladı. Diziye son olarak Hazal Subaşı Nehir karakteriyle katılmıştı. Son bölüme Aras Bulut iynemli’nin canlandırdığı Yamaç karakteri ile Hazal Subaşı’nın hayat verdiği Nehir karakterinin Erik Dalı şarkısında oynaması damga vurmuştu. İkili dansı hem dijital platformlarda hem de sosyal medyada milyonlarca izlenme oranına ulaşmış ve birçok yorum almıştı.

ÇUKUR’A MİLLİ MAÇ ARASI

72’inci bölümü ile pazartesi günü yayınlanması beklenen Çukur’un bu hafta televizyon ekranında olmayacağı öğrenildi. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlenen dizi bu hafta milli maça takıldı. Pazartesi günü TRT’de yayınlanacak olan Türkiye ve Fransa arasında yapılacak 2020 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu karşılaşmasının her milli maçta olduğu gibi reytinglerde zirveye oturacağı öngörülüyor. Yapım şirketinin Çukur’un reytinglerden etkilenmemesini istemesi üzerine böyle bir karar alındı. Çukur 3 sezondur hemen hemen her hafta pazartesileri günü reytinglerde zirveyi kimseye bırakmıyor.

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Ercan Kesal’ın başrollerinde yer aldığı Çukur’un merakla beklenen 72’inci bölümü 21 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak. Böylelikle Çukur dizisinin izleyicisi yeni bölümü 2 hafta beklemiş olacak. Bu durum dizinin sıkı fanlarını üzecek gibi duruyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu