Medya

Çukur 4. Sezon 7. Bölüm İlk Sahne Yayında! Cumali Selen’den Çağatay’a Mektup Gönderiyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur 4. sezon 6. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Yamaç, Cengiz Erdenet’i yok etmek için bir tasarı yapıyor. Ona Vartolu ve Aliço’da destek ediyor. Yamaç, Cengiz’i ormanda öldürmeyi tasarlıyor. Ancak, Cengiz’in adamları Yamaç’ın kravat iğreliğine yerleştirdikleri dinleme makinesinden tüm tasarıyı biliyor. Yamaç, ava giderken avlanıyor. Arık’ın en değerli olan şeyini çalan Cumali, ona haber yolluyor ve ikili çatıda kapışıyor.
Çukur 4. sezon 7. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Cumali, Selen’den Çağatay’a bir mektup yolluyor. Mektubu, açmaması mevzusunda onu tembihliyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Cumali Selen’den Çağatay’a Mektup Yolluyor!

Çukur 4. sezon 7. kısım ilk sahnesinde; Cumali, elindeki mektupla Seren’in karşısına çıkıyor.  Ona silah çeke Selen, silahını indirip onu dinliyor. Cumali, Selen’e mektubu veriyor ve o mektubu açmadan Çağatay Erdenet’e vermesini istiyor.
sezon 7. kısımdan ilk sahne….

ÇUKUR 4. SEZON 6. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Yamaç, Cengiz’i öldürmek izin av partisinin uygun bir zaman olacağını düşünüyor.
Aliço, Yamaç’ın tespit edeceği biçimde bir silah ayarlayıp ormana yerleştiriyor. Pusuda bekleyen Aliço, onun silahı bulduğunu baktıktan sonra Vartolu ile beklemeye başlıyor. Yamaç, fırsatını tespit edip silahı Cengiz’e doğrultuyor. Ama silah boş çıkıyor.

Cengiz, Yamaç’ın kravat iğneliğine yerleştirdiği aygıttan onun tüm konuşmalarını biliyor ve adamları Aliço’nun koyduğu silahın içini boşaltıp geri yerine koyuyor. Cengiz, Yamaç’a bir çelik yelek giydirip üzerine ateş ediyor.
Arık, onun kendisini gözetmesini istemeyip ikili tartışmaya alevleniyor.

Maç sırasında silahlı hücuma uğrayan bir çok şahıs yaşamını kaybediyor. Arık’ın en değerli şeyi olan Şimşek adındaki atını Cumali, ondan intikam almak için çaldırıyor ve onu haber yolluyor. Arık, Cumali’nin kendisini çatıda gözlediğini dinleyince oraya gidiyor. İkili büyük bir tartışmaya alevleniyor. Arık’ın Cumali’le, onu doğmamış çocuğunun yanına göndereceğini açıklaması fitili ateşliyor.
Bir Yere Çarpılan Arık, çatıdan aşağı düşüyor.

Çukur 4. Sezon 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Arık Yamaç’a Emanet Ediliyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu