Kültür ve Sanat

Çukur 4. sezon 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Show TV’nin beğenilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 7. kısım fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon süresince reytinglerde üstün zaferini sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı adları bünyesinde barındırıyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi adların bulunduğu diziye; geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir biçimde dahil olmuştu.
sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları bakıyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni azalarını canlandırıyor.

çukur

Çukur’un son kısmında neler yaşandı?

Yamaç, son atağından sonra ilk kez en az kendisi kadar zeki bir düşman ile karşı karşıya olduğunu fark edecek.
Yamaç, aldığı güçlü misyonu başarabilmek için Vartolu’dan destek isterken ikisinin kurduğu zekice oyunun neticeleri ise merakla beklenecek.

Efsun, içine düştüğü güç vaziyetten beklenmedik, daha önceki bir bağlaşığının desteğiyle çıkacak. Boş çıkan Cumali amcanın mezarıyla alakalı asılları bilmeye çalışan Cumali’nin, Erdenetler’e karşı yaptığı son atak semti, Yamaç’ı ve Erdenetler’i geri dönülmez bir yola çekecek.

Pazartesi günü ekranlara gelecek yeni kısmın fragmanına hemen aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu