Çukur 4. Sezon 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cengiz Yamaç’a Ne Yapacak?

Takip Et:
Çukur 4. Sezon 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cengiz Yamaç’a Ne Yapacak?
Çukur 4. Sezon 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cengiz Yamaç’a Ne Yapacak?

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 7. kısmıyla 19 ekim pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Cumali, elindeki mektupla Seren’in karşısına çıkar. Ona silah çeke Selen, silahını indirip onu dinler. Cumali, Selen’e mektubu verir ve o mektubu açmadan Çağatay Erdenet’e vermesini ister. Seren ise, onun ne yapmaya çalıştığını kavrayamaz. Çukur 4. sezon 7. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Arık’ın Cumalı tarafından öldürüldüğünü Cengiz, öğreniyor.
sezon 7. kısım 1. fragmanında; Oğlunun Cumali tarafından öldürüldüğünü bilen Cengiz, Yamaç’ı yanına çağırıyor. Ona, ağabeyinin Arık’ı öldürdüğünü açıklıyor. Olanlardan haberi olmayan Yamaç, donup kalıyor. Şimdi Cengiz’in elinde olan Yamaç’ın başına neler gelecek? Cengiz, oğlunun intikamını Yamaç’tan mı alacak?

İşte Çukur 4. sezon 7. kısım 1. fragmanı….

ÇUKUR 4.
KISIMDA BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Yamaç, Cengiz’i öldürmek izin av partisinin uygun bir zaman olacağını düşünür. Ağabeyiyle konuşup onu öldürmek için bir tasarı yapar. Aliço, Yamaç’ın tespit edeceği biçimde bir silah ayarlayıp ormana yerleştirir. Pusuda bekleyen Aliço, onun silahı bulduğunu baktıktan sonra Vartolu ile beklemeye başlar. Yamaç, fırsatını tespit edip silahı Cengiz’e doğrultur. Ama silah boş çıkar.

Cengiz, Yamaç’ın kravat iğneliğine yerleştirdiği makineden onun tüm konuşmalarını bilir ve adamları Aliço’nun koyduğu silahın içini boşaltıp geri yerine koyar.
Sonrasında Arık’in yapacağı baskında onu koruma misyonu verir. Arık, onun kendisini gözetmesini istemeyip ikili tartışmaya alevlenir.

Maç sırasında silahlı hücuma uğrayan bir çok şahıs yaşamını kaybeder. Arık’ın en değerli şeyi olan Şimşek adındaki atını Cumali, ondan intikam almak için çaldırır ve ona haber yollar. Arık, Şimşek’in öldürüldüğünü düşünür ve Cumali’nin kendisini çatıda gözlediğini dinleyince oraya gider. İkili büyük bir tartışmaya alevlenir.
Cumali, sürükleyip Arık’ı bir yere çarpar. Bir Yere Çarpılan Arık, çatıdan aşağı düşer ve yaşamını kaybeder.

 Çukur 4. Sezon 7. Kısım İlk Sahne Yayında! Cumali Selen’den Çağatay’a Mektup Yolluyor!.