Medya

Çukur 4. Sezon 6. Bölüm İlk Sahne Yayında! Karaca Vicdan Azabı Çeken Akın’a Destek Oluyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 5. kısmıyla ekrana geldi. Dizisinin yayınlanan yeni kısmında; Koçovalı kardeşler, Cengiz’in devirdiği kabirlerini yine yaptırıyor. Amcalarının kabri ise boş çıkıyor. Yamaç, Cengiz’in av partisini kardeşlerine haber veriyor ve orada onu indirmenin tasarısını kuruyor. Aliço’nun da siperde olduğu sırada Yamaç, Cengiz’e silahını sürüklüyor. Bakalım ava giden avlanacak mı? Çukur 4. sezon 6.
Karaca, vicdan cefayı sürükleyen Akın’a yardım oluyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Karaca Vicdan Cefayı Sürükleyen Akın’a Yardım Oluyor!

Çukur dizisi 4. sezon 6. kısım ilk sahnesinde; Akın, Karaca’nın Azer’i öldürmesinden sonra kendisini kaybediyor. Yücel ile beraber işbirliği yapıp dedesinin can vermesine izin verdiğini için büyük bir vicdan cefayı yaşıyor. Karaca ise, onu avuntu ediyor. Onun yaşama tutunmasını istiyor.
kısım ilk sahne…

ÇUKUR 4. SEZON 5. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Efsun’un baba annesi, onun hamile olduğunu kavrıyor. Yamaç’ın can vermesinden başka derman olmadığını düşünüyor.
Metin, kardeşini öldüren Azer’i öldürdüğü için gidip Karaca’nın elini öpüyor.

Karaca  kesintisiz, Yücel, Akın diye sayıklıyor. Akın, iyice kendisini kaybediyor ve kesintisiz dedesinin kabrine gidiyor. Vartolu, amcasının kabrini kazdırıyor ve o kabrin boş olduğunu kavrıyor. Koçovalıların kayıp amcaları nerede? Yamaç, Vartolu’ya Cengiz’in yakında bir av partisi vereceğini açıklıyor. Orada onların büyük bir gövde şovu yapmalarını istiyor.

Av partisinde, Koçovalı kardeşler, her yeri birbirine katıp imzalarını atıyor. Arık, Kekilli’yi rehin alıp eziyet yapıyor ve sonra bırakıyor.
Cengiz’in av partisi yapılacağı yeri Vartolu’ya veren Yamaç, onu öldürmek için tuzak kuruyor. Aliço’nun, imza bıraktığı yerden Yamaç. silahı tespit edip alıyor.

Cengiz ile, başlıyorlar ormanda yürümeye. Yamaç. fırsatını tespit edip Cengiz’in boynuna silahını yaslıyor. Yamaç, Cengiz’i öldürebilecek mi? Yoksa, onun esiri olmaya devam mi edecek?

 Çukur 4. Sezon 5. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Koçovalı Kardeşlerden Cengiz’e Gövde Şovu Geliyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu