Çukur 4. sezon 6. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Çukur 4. sezon 6. bölüm 2. fragmanı yayımlandı
Çukur 4. sezon 6. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Show TV’nin beğenilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 6. kısım 2. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon süresince reytinglerde üstün galibiyetini sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı adları bünyesinde barındırıyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi adların bulunduğu diziye; geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir biçimde dahil olmuştu.
sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları bakıyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni azalarını canlandırıyor.

Çukur

Çukur’un son kısmında neler yaşandı?

Çukur’un son kısmında; Yamaç’ın Cengiz’in adamı olduğunu bilen Cumali, boş durmaz ve onu cezalandırmak için Çukur’un tam gücüyle Erdenetler’e saldırır.
Bu savaşı durdurmazsa bir tahribe çekileceklerini fark eden Yamaç, meseleyi kökünden çözmek için bir saldırı yapar. Yamaç, bu amacına erişmek için Vartolu’yla beraber tasarı kurarken Makbule de kendine eforlu bir bağlaşık tespit edip Yamaç’ı öldürmek için harekete geçer. Semtteki kabirliğin düzenlenmesi için uğraşan Cumali, farkında olmadan bir sır perdesini aralamış olur. Çukur ve Erdenetler arasındaki gayret giderek kızışırken Yamaç ve Vartolu’nun kuracağı oyunun neticeleri merakla beklenilir.

Pazartesi günü ekranlara gelecek yeni kısmın 2.
Sezon 6. Bölüm 2. Fragman” width=”1200″ height=”675″ src=”https://www.youtube.com/embed/okHFAuH90XI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.