Medya

Çukur 4. sezon 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç’ın Cengiz’i Öldürme Planı Suya Düşüyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 6. yeni kısmıyla yarı akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Akın, Karaca’nın Azer’i öldürmesinden sonra kendisini kaybeder. Yücel ile beraber işbirliği yapıp dedesinin can vermesine izin verdiğini için büyük bir vicdan zulmü yaşar. Karaca onu avuntu eder. Onun yaşama tutunmasını ister. Akın ise, bu vaziyet ortaya çıkarsa ne yapacağının tasasına düşer. Çukur 4. sezon 6. kısım 1. fragmanı yayınlandı.
sezon 6. bölü 1. fragmanında; Cengiz’le beraber ava çıkan Yamaç, onu öldürmek için harekete geçiyor ve silahını sürükleyip kafasını yaslıyor. Vartolu silahı ateşlemesini açıklamasıyla Yamaç, tetiğe basıyor. Ancak silah boş çıkıyor. Onun kendisini tuzağa düşüreceğini kavrayan Cengiz, tedbirini almıştır.

İşte Çukur 4. sezon 6. kısım 1. fragmanı….

ÇUKUR 4.
KISIMDA BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Efsun’un baba annesi, onun hamile olduğunu anlar. Yamaç’ın can vermesinden başka takat olmadığını düşünür. Karaca, Azer’i öldürdükten sonra kesintisiz onun can vermeden evvel dedesini öldüren bireylerin adlarını sayıklamaya başlar. Metin, kardeşini öldüren Azer’i öldürdüğü için gidip Karaca’nın elini öper.

Karaca  kesintisiz, Yücel, Akın diye sayıklar. Akın, iyice kendisini kaybeder ve kesintisiz dedesinin kabrine gidip ağlar.
Koçovalıların kayıp amcaları nerede? Yamaç, Vartolu’ya Cengiz’in yakında bir av partisi vereceğini açıklar. Orada onların büyük bir gövde şovu yapmalarını ister.

Av partisinde, Koçovalı kardeşler, her yeri birbirine katıp imzalarını atar. Arık, Kekilli’yi rehin alıp eziyet yapar ve sonra bırakır. Onun Çukur’a gidip kahveye girdiğini bakınca, bir taşla iki kuş bir yere çarptığı için mutlu olur. Cengiz’in av partisi yapılacağı yeri Vartolu’ya veren Yamaç, Cengiz’i öldürmek için tuzak kurar.
silahı tespit edip alır.

Cengiz ile, başlıyorlar ormanda yürümeye. Yamaç. fırsatını tespit edip Cengiz’in boynuna silahını yaslar. Yamaç, Cengiz’i öldürebilecek mi? Yoksa, onun esiri olmaya devam mı edecek?

Çukur 4. Sezon 6. Kısım İlk Sahne Yayında! Karaca Vicdan Zulmü Sürükleyen Akın’a Destek Oluyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu