Çukur 4. Sezon 5. Bölüm Ön İzleme Yayında! Kahraman Çukur’a Geri Mi Dönüyor?

Takip Et:
Çukur 4. Sezon 5. Bölüm Ön İzleme Yayında! Kahraman Çukur’a Geri Mi Dönüyor?
Çukur 4. Sezon 5. Bölüm Ön İzleme Yayında! Kahraman Çukur’a Geri Mi Dönüyor?

Show Tv’nin efsaneleşen dizisi Çukur, 4. sezon 5. kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Cengiz, av partisi yapar. Arık Yamaç’a onun bu kadar basit satılacağını hipotez etmediğini açıklar. Vartolu, Selim ve Cumali, Cengiz’in partisinin altını üstüne getirir. Duvara da iri bir Çukur’un armasını asarlar. Cengiz’in kafasına bir silah direnir. O silahı çeken Yamaç mı? Çukur 4. sezon 5. kısım ön izleme yayınlandı. Kahraman, Çukur’a geri mi dönüyor?

Pazartesi Dizileri 2020

Kahraman Çukur’a Geri Mi Dönüyor?

Çukur dizisinin 4.
kısım ön izlemesinde; Selim ile Cumali, Kahraman’la cezaevinde toplanıyor. Cumali, Kahraman’dan ‘Ela Gözlüm’ şarkısını çalmasını istiyor. Koçovalı kardeşler cezaevine mi düştü? Yoksa daha evvelden yaşadıkları mı uslarına geliyor.

İşte Çukur 4. sezon 5. kısım ön izlemesi..

ÇUKUR 4.
KISIMDA BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Karaca, Azer’e babaannesinin verdiği silahı doğrultup. dedesinin kanının onun elinde olup olmadığını sorar. Oda öğrenmediğini söyler. Azer, dedesini öldürmek için kimlerle iş birliği yaptığını tek tek anlatır. O adlar arasında Akın’ın da olduğunu açıklar. Karaca, gözünü kırpmadan hoşlandığı ve evlendiği adamı bir yerinizi incitir. Azer, kanlar içinde yere yığılır. Karaca. Azer’in başının altına yastık koyup ağlar.

Daha sonra kanlı gelinliğiyle oradan kaçar.
Karaca ise, sabah dedesinin her zaman kendisine aldığı şemsiyeli şekeli alıp onun kabrine gider. Cengiz, Yamaç’ı yanında olması için güçler. Olmadı, onu ailesinin kabirliğine götürüp tek tek kabirleri devirdirir. Gizeme babasının kabrine gelince Yamaç, önerisini kabul eder.

Cengiz, kaçırılan Arık’ı kurtarmasını ister. Yamaç, Vartolu’dan destek ister ve birlikte Arık’a kurulan tuzağı bozup adamları öldürür. Ancak tuzakta Arık’ı bulamazlar.
Bu arada Efsun’da Yamaç’tan hamile kalır. Nehir ise, kendi isteğiyle us sağlık kurumuna tekrar uyur.

Yamaç’ın amcasının kabrinin boş olduğu anlaşılır. Acaba, İdris Koçovalı’nın kardeşi yaşıyor olabilir mi? Bu gidişat Koçovalıların da usunda sual işareti yarattı.

Çukur 4. Sezon 5. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Koçovalı Kardeşlerden Cengiz’e Gövde Şovu Geliyor!.