Çukur 4. Sezon 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Koçovalı Kardeşlerden Cengiz’e Gövde Gösterisi Geliyor!

Takip Et:
Çukur 4. Sezon 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Koçovalı Kardeşlerden Cengiz’e Gövde Gösterisi Geliyor!
Çukur 4. Sezon 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Koçovalı Kardeşlerden Cengiz’e Gövde Gösterisi Geliyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 5. kısmıyla 5 Ekim pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Cumali adamlarına, sabaha kadar Erdenet ailesinin neyi varsa kendisine getirilmesini ister. Efsun’un babaannesi Yamaç’ın bir an evvel yok olmasını ister. Yamaç’tan hamile olan Efsun ise, derin bir iç sürükler. Emir’in Yamaç’a bıraktığı defter Selim’in eline erişir, Yamaç, Cengiz’in yanında olduğu vakitte Çukur’u gözetemeyeceğini, ama onu yok ederse Çukur’un huzur tespit edeceğini anlar ve Cengiz Erdenet’i indirmeyi kafasına koyar.
sezon 5. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Koçovalı kardeşlerden Cengiz’e gövde şovu geliyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Koçovalı Kardeşlerden Cengiz’e Gövde Şovu!

Çukur dizisinin 4. sezon 5. kısım 2. fragmanında; Cengiz, av partisi yapıyor. Arık Yamaç’a onun bu kadar basit satılacağını varsayım etmediğini açıklıyor. Vartolu, Selim ve Cumali, Cengiz’in partisinin altını üstüne getiriyor.
Cengiz’in kafasına bir silah direniyor. O silahı çeken Yamaç mı?

İşte Çukur 4. sezon 5. kısım 2. fragmanı….

ÇUKUR 4. SEZON 4. KISIMDA BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Karaca, Azer’e babaannesinin verdiği silahı doğrultup.
Oda öğrenmediğini söyler. Azer, dedesini öldürmek için kimlerle iş birliği yaptığını tek tek anlatır. O adlar arasında Akın’ın da olduğunu açıklar. Karaca, gözünü kırpmadan hoşlandığı ve evlendiği adamı bir yerinizi incitir. Azer, kanlar içinde yere yığılır. Karaca. Azer’in başının altına yastık koyup ağlar.

Daha sonra kanlı gelinliğiyle oradan kaçar. Azer’in kardeşleri Koçovalılar’ın evini basar. Karaca ise, sabah dedesinin her zaman kendisine aldığı şemsiyeli şekeli alıp onun kabrine gider.
Olmadı, onu ailesinin kabirliğine götürüp tek tek kabirleri devirdirir. Gizeme babasının kabrine gelince Yamaç, önerisini kabul eder.

Cengiz, kaçırılan Arık’ı kurtarmasını ister. Yamaç, Vartolu’dan destek ister ve birlikte Arık’a kurulan tuzağı bozup adamları öldürür. Ancak tuzakta Arık’ı bulamazlar. Yamaç Cengiz’e, Arık’ı kurtaramadığını açıkladığı sırada o içeri girer. Bu arada Efsun’da Yamaç’tan hamile kalır. Nehir ise, kendi isteğiyle us sağlık kurumuna tekrar uyur.
Sezon 5. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Yamaç’ın Cengiz’i Öldürmekten Başka Takati Kalmıyor!.