Kültür ve Sanat

Çukur 4. sezon 5. bölüm 2. fragman yayımlandı

Show TV’nin beğenilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 5. kısım 2. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon süresince reytinglerde üstün galibiyetini sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı adları bünyesinde barındırıyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi adların bulunduğu diziye; geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir biçimde dahil olmuştu.
sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları bakıyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni azalarını canlandırıyor.

çukur

Çukur 4. sezon 4. kısımda neler yaşandı?

Yamaç, Erdenet’lerin Çukur’a yaptığı baskınla bir kere daha denenir.
Yamaç, ailesini gözetmek için bir tercih yapmak zorunda kalır. Bu tercih, Koçovalılar’la arasında yaşanacak bir savaşın başlangıcı olur. Yaşamı riske giren Arık, içine girdiği kumpastan kurtulmaya çalışırken sürpriz iki ad destek eder. Ayrıca merakla beklenilen Karaca ve Azer yüzleşmesinin sonunda herkesin yaşamı değişir.

5 Ekim Pazartesi günü yayımlanacak yeni kısmın 2. fragmanına aşağıdan erişebilir, yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalabilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu