Çukur 4. Sezon 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç’ın Cengiz’i Öldürmekten Başka Çaresi Kalmıyor!

Takip Et:
Çukur 4. Sezon 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç’ın Cengiz’i Öldürmekten Başka Çaresi Kalmıyor!
Çukur 4. Sezon 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç’ın Cengiz’i Öldürmekten Başka Çaresi Kalmıyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 4. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Karaca, Azer’in dedesini öldürdüğünü itiraf ettikten sonra onu bir yere çarpıp öldürüyor. Kanlı gelinliğiyle oradan kaçıyor. Cengiz, Yamaç’ı alıp ailesinin kabirliğine götürüp kabirleri tek tek devirdirip, bu dünyada da öteki dünyada da onlara huzur olmadığını açıklıyor. Gizeme, İdris Koçovalı’nın kabrine gelince Yamaç, onun önerisini kabul ediyor.
Ama, Arık işaret edilen yerde çıkmıyor. Çukur 4. sezon 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Yamaç’ın Cengiz’i öldürmekten başka dermanı kalmıyor. Bakalım Yamaç, bunu başarabilecek mi?

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç’in Cengiz’i Öldürmekten Başka Dermanı Kalmıyor!

Çukur 4. sezon 5. kısım 1. fragmanında; Cumali adamlarına, sabaha kadar Erdenet ailesinin neyi varsa kendisine getirilmesini istiyor.
Yamaç’tan hamile olan Efsun ise, derin bir iç sürüklüyor. Emir’in Yamaç’a bıraktığı defter Selim’in eline erişiyor, Yamaç, Cengiz’in yanında olduğu vakitte Çukur’u gözetemeyeceğini, ama onu yok ederse Çukur’un huzur bulacağını kavrıyor ve Cengiz Erdenet’i indirmeyi kafaya koyuyor.

İşte Çukur 4. sezon 5. kısım 1. fragmanı…

ÇUKUR 4.
KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Karaca, Azer’e babaannesinin verdiği silahı doğrultup. dedesinin kanının onun elinde olup olmadığını soruyor. Oda öğrenmediğini söylüyor. Azer, dedesini öldürmek için kimlerle iş birliği yaptığını tek tek anlatıyor. O adlar arasında Akın’ın da olduğunu açıklıyor. Karaca, gözünü kırpmadan beğendiği ve evlendiği adamı bir yerinizi incitiyor. Azer, kanlar içinde yere yığılıyor. Karaca. Azer’in başının altına yastık koyup ağlıyor.

Daha sonra kanlı gelinliğiyle oradan kaçıyor.
Karaca ise, sabah dedesinin her zaman kendisine aldığı şemsiyeli şekeli alıp onun kabrine gidiyor. Cengiz, Yamaç’ı yanında olması için zorluyor. Olmadı, onu ailesinin kabirliğine götürüp tek tek kabirleri devirdiriyor. Gizeme babasının kabrine gelince Yamaç, önerisini kabul ediyor.

Cengiz, kaçırılan Arık’ı kurtarmasını istiyor. Yamaç, Vartolu’dan destek istiyor ve birlikte Arık’a kurulan tuzağı bozup adamları öldürüyor. Ancak tuzakta Arık’ı tespit edemiyorlar.
Bu arada Efsun’da Yamaç’tan hamile kalıyor. Nehir ise, kendi isteğiyle us sağlık kurumuna tekrar uyuyor.

 Çukur 4. Sezon 4. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Yamaç Çukur’u Gözetmek İçin Erdenetlerin Yanına Geçiyor!.