Çukur 4. Sezon 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yamaç Çukur’u Korumak İçin Erdenetlerin Yanına Geçiyor!

Takip Et:
Çukur 4. Sezon 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yamaç Çukur’u Korumak İçin Erdenetlerin Yanına Geçiyor!
Çukur 4. Sezon 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yamaç Çukur’u Korumak İçin Erdenetlerin Yanına Geçiyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 4. kısmıyla 28 Eylül Pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Cengiz Erdenet, Yamaç’ın gözü önünde ailesinin ve babasının kabrini kırar ve ona, bundan sonra toprağın üstündekilere de altındakilere huzur olmadığını açıklar. Karaca, Azer’e dedesinin kanının elinde olup olmadığını sorar. O ise, net bir yanıt veremez. Karaca, henüz evlenmiş olduğu kocası Azer’i öldürecek mi? Çukur, 4.
kısım 2. fragmanı yayınlandı. Yamaç, Çukur’u gözetmek için kendisini yakıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç Çukur’u Gözetmek İçin Erdenetlerin Yanına Geçiyor!

Çukur dizisinin 4. sezon 4. kısım 2. fragmanında; Cengiz, Erdenet, Yamaç’ı, kendisiyle işbirliği yapmaya zorluyor. Yamaç ise, Çukur’u kurtarmak için Erdenetlerle işbirliği yapmak için mecburi kalıyor. Gidişatı bilen Yamaç’ın kardeşleri ona ateş püskürüyor.
sezon 4. kısım 2. fragmanı…

 

ÇUKUR 4. SEZON 3. KISIM ÖZETİ!

Semtinden ve evinden bölmek zorunda kalan Yamaç, gidecek yeri olmadığı için Efsun’un kapısını çalar ve ona sığınmak zorunda kalır.
Yamaç’ın onu bu yoldan döndürüp döndüremeyeceği ise merakla beklenir. Cengiz Erdenet, Çukuru devirip oraya yeni bir yapmak ister.

Vartolu, semtte istenmeyen kardeşi Yamaç ile saklıca konuşur. O ise, sanki Erdenetlere mahkummuş gibi onların otomobiline binip gider. Karaca, Azer’e kaçar ve düğün kurulur. Azer’in annesi Sultan’la konuşup daha fazla kan dökülmesini ve bir evladını daha kaybetmek istemediğin açıklar.

Sultan, Akın’la konuştuktan sonra Karaca’nın yanına gidip ona bir itimat verir ve evleneceği birey olan Azer’in elinde dedesinin kanı olduğunu açıklayıp gider.
Mutluluktan havalara uçan Karaca’ya aşık olan Azer, onun yaşamının anlamı olduğu anlarda. Karaca, babaannesinin verdiği silahı Azer’in üzerine doğrultur ve İdris Koçovalının kanının elinde olup olmadığını sorar.

En mutlu günüde Azer, beğendiği kadının sorduğu suale ne yanıt vereceğini bilemez. Karaca, çok beğendiği aşık olup evlendiği Azer’i öldürecek mi? Öte yandan Arık kaçırılır. Arık’ı kimler neden kaçırdı?

Çukur 4.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Karaca Azer’den Gözlediği Yanıtı Alamıyor!.