Çukur 4. Sezon 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Karaca Azer’den Beklediği Cevabı Alamıyor!

Takip Et:
Çukur 4. Sezon 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Karaca Azer’den Beklediği Cevabı Alamıyor!
Çukur 4. Sezon 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Karaca Azer’den Beklediği Cevabı Alamıyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, merakla beklenen 4. sezon 3. kısmıyla ekrana geldi. Iyileşen Yamaç, semtine ve ailesine geri dönmek istiyor. Ancak herkes ona surat çevirince Efsun’un yanına gidiyor. Onun, Efsun’a gittiğini bilen Nehir, evi terk ediyor. Karaca, Azer’e kaçıyor ve düğün dernek kuruluyor. Sultan, torununun yanına gidip Azer’in elinde dedesinin kanı olduğunu açıklayıp itimadı bırakıyor. Çukur 4. sezon 4. kısım 1. fragmanı yayınlandı.
sezon 4. kısım 1. fragmanında; Cengiz Enrehet, Yamaç’ın gözü önünde ailesinin ve babasının kabrini kırıyor. Cengiz Erdenet, Yamaç’a toprağın üstündekilere ve altındakilere huzur olmadığını açıklıyor. Karaca, Azer’e dedesinin kanının elinde olup olmadığını soruyor. O ise, net bir yanıt veremiyor. Karaca, henüz evlenmiş olduğu kocası Azer’i öldürecek mi?

İşte Çukur 4. sezon 4. kısım 1. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 3. SON KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Semtinden ve evinden ufalamak zorunda kalan Yamaç, gidecek yeri olmadığı için Efsun’un kapısını çalıyor ve ona sığınmak zorunda kalıyor. Nehir, Yamaç’ın Efsun’a gittiğini bakınca evden bölüyor. Yamaç’ın onu bu yoldan döndürüp döndüremeyeceği ise merakla bekleniyor.

Cengiz Erdenet, Çukuru devirip oraya yeni bir yapmak istiyor.
O ise, sanki Erdenetlere mahkummuş gibi onların otomobiline binip gidiyor. Karaca, Azer’e kaçıyor ve düğünler kuruluyor. Azer’in annesi Sultan’la konuşup daha fazla kan dökülmesini ve bir evladını daha kaybetmek istemediğin açıklıyor.

Sultan, Akın’la konuştuktan sonra Karaca’nın yanına gidip ona bir itimat veriyor ve evleneceği şahıs olan Azer’in elinde dedesinin kanı olduğunu açıklayıp gidiyor. Azer ile Karaca’nın nikahları kıyılıyor.
Karaca, babaannesinin verdiği silahı Azer’in üzerine doğrultuyor ve İdris Koçovalının kanının elinde olup olmadığını soruyor.

En mutlu günüde Azer, beğendiği kadının sorduğu suale ne yanıt vereceğini öğrenemiyor. Karaca, çok beğendiği aşık olup evlendiği Azer’i öldürecek mi? Öte yandan Arık kaçırılıyor. Arık’ı kimler neden kaçırdı?

 Çukur 4. Sezon 3. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Sultan Karaca’ya Azer’in Kim Olduğunu Anımsatıyor!.