Çukur 4. Sezon 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sultan Karaca’ya Azer’in Kim Olduğunu Hatırlatıyor!

Takip Et:
Çukur 4. Sezon 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sultan Karaca’ya Azer’in Kim Olduğunu Hatırlatıyor!
Çukur 4. Sezon 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sultan Karaca’ya Azer’in Kim Olduğunu Hatırlatıyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 3. kısmıyla 21 Eylül pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Vartolu, semtte tarafından ret edilen Yamaç’a sarılıp onların bir gün yaptıkları yanlışı anlayacağını açıklayıp onu avuntu eder. Semtli. büyük bir atakla uyanır. Cengiz’in yeni tasarıyı, Çukur’u yerle bir edip yerine İstanbul’un en büyük parkını yapmaktır. Bakalım, Çukurluları nasıl bir çaba bekler. Gidecek yeri olmayan Yamaç, Efsun’un yanına gider.
sezon 3. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sultan, Azer ile evlenmek üzere olan Karaca’ya onun kim olduğunu andırdırıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Sultan Karaca’ya Azer’in Kim Olduğunu Andırdırıyor!

Çukur 4. sezon 3. kısım 2. fragmanında; Azer ile Karaca’nın, düğünleri kuruluyor. Her iki tarafta gayet mutluyken Sultan, Karaca’ya gelip evleneceği adamın elinde dedesi İdris Koçovalı’nın kanı olduğunu açıklıyor.
sezon 3. kısım 2. fragmanı….

ÇUKUR 4. SEZON 2. KISIM ÖZETİ!

Cumali’nin Yamaç’ı vurmasından sonra semti onu yaralı bir biçimde sağlık kurumuna götürür. Tüm aile Cumali’nin neden böyle bir şey yaptığını merak eder.
Sağlık Kurumunda yalnız kalan Yamaç’ı Cengiz evine götürür ve başına onlarca hekim diker.

Yamaç, iyileşip ayağa kalktığında evine gitmek ister. Onu hür bırakan Cengiz. Yamaç’ın tekrar yanına geleceğinden emin davranır. Bu arada. Karaca, Azer’e kaçar. Bunu bilen aile, hiçbir şey yapmaz. Ortalık bu kadar karmaşıkken birde onunla uğraşmak istemez. Yamaç, annesiyle fikir ister. Ancak Sultan, onunla fikir yalnızca eşyalarını derleyip ona verir.

Arık, Yamaç’la beraber çalışmak isteyen babasıyla konuşur.
Yamaç’ın iyi bir sağ kol olacağını oğlunu tekrarlar. Vartolu. Cumali ile konuşup vakayı daha fazla geliştirmemesini, orada Yamaç’ın babasını vurmaktan başka takati kalmadığını anlatır. Yamaç, semte döndüğünde herkes ona sırtını döner.

Tüm semtli, ‘İdris babamız Çukur evimiz’ diye haykırır. Cumali ise. o anları yukardan izler. Semtli, Yamaç’ı Cengiz’in kucağına atmış olur. Bakalım gidecek yeri olmayan Yamaç, ne yapacak?

Çukur 4.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Cengiz Çukur’u Devirip Park Yapmaya Hazırlanıyor!.