Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncusu Atakan Çelik, Ramo dizisinde

Takip Et:
Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncusu Atakan Çelik, Ramo dizisinde
Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncusu Atakan Çelik, Ramo dizisinde

Show TV’nin alkışla izlenen dizisi, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine yaşam verdiği, RAMO’ya bu haftaki yeni kısımda Atakan Çelik misafir oluyor.

Ramo’nun Köksal’la çalıştığından şüphelenen Cihangir, ona öyle bir oyun oynar ki, Ramo’nun bu oyundan sağ çıkması neredeyse olanaksızdır. Cihangir aynı zamanda Sibel’in de peşindedir ve bu sürek avı Sibel’e neticeleri iyi olmayacak bir sonuc aldırtmak üzeredir.

Ramo, yeni kısmıyla Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşacak.
Pazar akşamları Kanal D’de yayınlanan Çok Hoş Hareketler 2 ile tanınan Atakan Çelik, için ehemmiyetli bir imtihan olacak.

3 Şubat 1990 İstanbul Beyoğlu doğumlu olan Atakan Çelik, 183 boyunda ve 76 kilo. İktisat kısmı mezunu olan oyuncu, tiyatro ve oyunculuk hevesini ufaklığından beri hep içinde paydan birisiydi. Annesinin ısrarı ile tiyatrodan uzaklaşan Çelik, bir sigorta şirketinde çalıştı.

Burada 5 sene misyon aldıktan sonra BKM ile yolları kesişen Çelik, hayallerinin peşine düştü ve o zamandan bu yana BKM Mutfak çatısı altında oyunculuk yapmaya devam ediyor.

.