Çok ayıp ettiler! Şükran Ovalı’dan 2 yıl sonra gelen Ufak Tefek Cinayetler açıklaması

Takip Et:
Ufak Tefek Cinayetler dizisi hala Şükran Ovalı’nın içinde bir yara olarak kaldı!
Ufak Tefek Cinayetler dizisi hala Şükran Ovalı’nın içinde bir yara olarak kaldı!

Magazinn / Ayrıntı – Star TV’de yayınlanan ve başrollerinde Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Gökçe Bahadır gibi adların yer aldığı Minik Tefek Cinayetler dizisi, ekranların unutulmaz projelerinden biriydi. Öyküsüyle bir anda dikkatleri sürükleyen ve kostümler, mekanlar ve senaryosu ile alkış toplayan bir dizi olmuştu.

Diziye 2018 senesinin Kasım ayında Şükran Ovalı da bir kaç kısım davetli oyuncu olarak katılmıştı.
Bir zamandır ekranlarda yoktu. Futbolcu Caner Erkin ile evli olan Şükran Ovalı, o dönem kızı Mihran Ela’yı henüz yeni dünyaya getirmişti. Minik kızı henüz 2 aylıktı.

Natürel olarak oyuncu, izleyenlerin kendisini bakmaya alıştığı kilodan azıcık daha kiloya sahipti ama henüz 2 ay evvel doğum yapmış olduğu göz önüne alınınca, hakikatinde konuşulmaya dahi dokunmayacak bir mevzuydu bu. Çünkü oyunculuğuyla ve oynadığı karakterle diziye zati büyük renk katmıştı.

Oysa Şükran Ovalı, hiç olmadık tenkitlere, sözlere maruz kaldı sosyal medyadan.
Hiç haketmediği bu çirkin sözlere o günlerde oyuncu çok da cevap vermedi. Hatta kendisine çoğu zaman hemcinsi meslektaşından da yardım geldi.

Ovalı’ya yöneltilen tenkitlerde bazen ipin ucunu iyice kaçıran ve hakarete varan sözler de sarfedildi. Şimdi o şahıslar bu yaptıklarını hatırlar mı ya da bir nebze olsun utanırlar mı meçhul ama göz önünde de olsa, işi ekranda olmak da olsa yeni doğum yapmış bir bayana yönelik bu cins tutumlar, usu başında kimsenin tasvip edemeyeceği vakalar.

Şükran Ovalı, ağırbaşlı ve olgun davranışını gözeterek durgun kalmaya ve bu mevzuda çok da konuşmamaya dikkat etti.
Bunlar sizi üzdü mü o dönemde?

Şükran Ovalı: Bunları bayanlar yaptığında çok daha fazla üzülüyorum. Ben de genelde hemcinslerimden dinleyip üzüldüm. Herkesin vücudu aynı olmak zorunda değil. Bu benim serbestliğim. Ben o süreçte loğusaydım. Kızım Mihran iki aylıktı. Bedenim değişmişti ama mutluydum. ‘Minik Tefek Cinayetler’e davetli oyuncu oldum. Ondan sonra tenkitler geldi. Ama tenkit ve hakareti karıştırmamalı. Günümüzde sosyal medyada hakareti bir meziyet haline getirdiler.
Ama makûs, vicdanı beceriksiz insanların yazdıklarıyla artık ilgilenmiyorum.

.