Medya

Çocukluk reytinglerde iyi başladı! Hercai ve Babil yükselişte! Kırmızı Oda tam bir efsane!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Cuma akşamları diziler arasındaki harikulade yarış devam ediyor. tv8 ekranında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi eforlu duruşunu reyting neticeleriyle de ispatladı… Binnur Kaya’nın başrolündeki dizinin 7-10 arası reytinglerle 9 Ekim akşamı tüm kategorilerde birincilik elde ettiğini açıklayalım…

Kırmızı Oda dizisi, Cuma akşamının doruğunda ve bu gidişatın basit basit bozulmayacağı da net bir biçimde ortaya çıktı.
Sosyal medyada daha evvel fragmanlara yönelik yapılan tenkitlerin ortadan kalktığı bakıldı. Kısmın yayınlanması ile yardım iletileri sosyal medyada arttı. Çocukluk dizisinin reytingleri de 4-5 arası seviyede ve iyi bir başlangıç yaptığını açıklayabiliriz.

Tabii ki Cuma akşamlarının en fazla izlenen ikinci dizisi totalde Arka Caddeler olmayı sürdürüyor. Ancak Kanal D dizisi, AB ve ABC1 gruplarında düşük reytingleri ile noktaya değiniyor.

Show TV’nin Ramo dizisi ise totalde 3.
AB’de Kırmızı Oda’dan sonra en fazla izlenen ikinci dizi olan Ramo, ABC1 grubunda ise Çocukluk’un ardından üçüncü olabildi.

Ramo dizisinde çok galibiyetli sahnelerin yer almasına karşın artık reytinglerde çok da ileri gidemeyeceği anlaşılıyor. Totalde 5’li oranları hala yakalatabilen Ramo ile Çocukluk dizilerinin önümüzdeki hafta büyük bir yarış yapacağı da kesin gibi duruyor.

atv’nin 3.
4’lü reytingleri aşan dizi, derlenme adımları atıyor. Ancak AB ve ABc1 gruplarında hala çok düşük olduğunu anekdot edelim. İzleyicilerin senaryoya yönelik tenkitleri bitmediği sürece dizi kritik eşikte kalmayı sürdürecektir.

Babil ise AB ve ABC1 gruplarında yükselişine adım adım olsa da devam ediyor. Çok tesirli sahnelerin olduğu, harikulade bir oyunculuk performansının sergilendiği dizi daha iyi yerleri hak ediyor ama çok fazla rakibi olduğu da kesin… Babil’in total performansı ise çok külfetli…

Bir başka total performansı külfetli dizi Payitaht Abdülhamid.
yeni sezona başaldı. 9 Ekim akşamı yayınlanan kısım oldukça etkileyiciydi. TRT1’in dizisi AB ve ABC gruplarında 3 – 3,5 arasında gidip geliyor. Dizinin kemik bir izleyici kitlesi var ve bu izleyici grubu sezon boyu ekranda destekledimeye devam edecektir.

İşte 9 Ekim Cuma günü ilk 10 program listesi:

İŞTE TOTAL’DE İLK 10 PROGRAM

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu