Çocukluk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Takip Et:
Çocukluk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!
Çocukluk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Fox Tv’nin yeni Çocukluk dizisi, Kimsesizler dizisi olarak tanıtımı yapılmıştı. Ancak, dizinin adı Çocukluk olarak değiştirildi. Erdal Beşikçioğlu, çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk‘in başrollerini paylaştığı dizi izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor. Kimsesizler dizisinde, bir çok kimsesiz çocuğun travmaları ekrana gelecek. Dizi, evlatlık verilmek için şirinlik göstermek istemeyen ve birbirine tutunup mutlu olan çocukların yaşadığı bir yuvayı mevzu oluyor.
ve 2. fragmanı yayınlandı, Çocukluk dizisinin yayın tarihi belirli oldu.

 Cuma Dizileri 2020

Çocukluk Dizisinin Yayın Tarihi Belirli Oldu!

Fox Tv’de yayınlanacak olan dizinin adı Kimsesizler olarak kararlaştırılmıştı. Ancak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı dizinin ismine tepki gösterdi. Vaziyet böyle olunca da dizinin adı Çocukluk olarak değiştirildi. Merakla beklenen Çocukluk dizisi 9 Ekim Cuma günü ilk kısmıyla ekrana gelecek.

İşte Çocukluk dizisinin 1.
fragmanı…

İşte Çocukluk dizisinin 1. kısım 2. fragmanı….

Çocuk bakım evinde yaşayan bir grup çocuk, başka ailelere evlatlık verilmek istemez.
Zira, onlar birbirleriyle ve kendilerinden mesul olan vazifeliden çok hoşnutturlar. Kendi dünyalarını orada kuran bir çocuk, yeni gelen bir çocuğun travmasını kavradığı için onu yanlarına alıp, nasıl birlikte mutlu olabileceklerini birlerine anlatır. Böylece çocuklar, böyle bir yuvadan bölmek istemezler. Başlarındaki misyonlu ise, misyonu gereği o çocuklara aile edindirmek zorundadır. Ama, çocuklar ne o abilerinden nede bakım evinden bölmek istemez.

ÇOCUKLUK DİZİSİNİN MEVZUSU!

Kimsesizler dizisi, bir çocuk bakımevinde geçer.
Bu bakım evinde sıkı kaideler ve soğuk bakışlar vardır. Sevgi ve alaka ne yazık ki yoktur. Ancak çocuklar yetimhanede yiğitçe ve bir birlerine sığınıp katlanarak hayatlarını sürdürmeye devam ederler. Kimi çocuk güçlük baktığı için eforlu bir yapıya sahipken bazısı da yeni düşmüş yetimhaneye ve çok korkak ancak hepsinin ortak bir amacı vardır. O da yaşamak; çok şey istemiyorlar tek istedikleri şey sevgi ile gelişmektir.

Kimsesizler Dizisinin 2.
Tanıtımı Yayınlandı!.