Çocukluk dizisinin ilk bölümünde neler yaşanacak?

Takip Et:
Çocukluk dizisinin ilk bölümünde neler yaşanacak?
Çocukluk dizisinin ilk bölümünde neler yaşanacak?

Fox TV ekranında 9 Ekim Cuma akşamı yeni bir dizi başlıyor. 14. kısmında final yapan Bay Yanlış dizisinin ardından, artık Cuma akşamları Fox TV için reyting Çocukluk dizisinden sorulacak. Kimsesizler olarak tanımlanan ad, RTÜK’ün itirazları sonrası değiştirilmişti.

Dizinin ilk kısmının nasıl karşılanacağı da merak mevzusu… Zira dizinin ilk fragmanlarından sonra bir tenkit dalgasını sosyal medyada bakmıştık. Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız’ın başrollerinde yer aldığı Çocukluk dizisinin ilk kısmından ayrıntıları haberimizin devamında tespit edebilirsiniz.

Aile içi şiddet mağduru olan sekiz yaşındaki ufak Zeynep, Mahir Boztepe’nin müdürlüğünü yaptığı Ali Kaan Umut Evi’ne alınır.

İlk defa annesinden dağılan küçük kız, annesinin birkaç güne gelip onu alacağına dair suçsuz hayaller kurarken, reellerin onun küçük kalbini paramparça edecek kadar acı olduğunun henüz farkında değildir.

Umut Evi’nin müdürünü hoşlanmamış, ilk andan itibaren oda dostu Mavi’den nefret etmiştir.

Kurtulmaya çalıştığı Umut Evi, yaşamının onun tek gözeticisi olduğunu, sürekli müzakere ettiği Mavi’nin ise kardeşten öte kaderdaş olduğunu kavraması için küçük Zeynep’in reel dünyanın acımasızlığıyla yüzleşmesi gerekmektedir.

.