Çocukluk dizisinin afişi güzel, sloganın anlamı derin!

Takip Et:
Çocukluk dizisinin afişi güzel, sloganın anlamı derin!
Çocukluk dizisinin afişi güzel, sloganın anlamı derin!

9 Ekim Cuma FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, “Çocukluk” dizisinin afişi yayınlandı. Dizinin başrolleri Erdal Beşikçioğlu, zaferli çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk’in ön tasarıya çıktığı afiş, sosyal medyada kısa müddet içerisinde büyük alkış topladı.

Şimdiden mevzusuyla izleyicide büyük merak uyandıran dizide başrollerden Beren Gökyıldız’a
Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor.
“Gökyüzü gibi bir şey bu Çocukluk, hiçbir yere gitmiyor” ifadesi dizinin sloganı olarak çok şey anlatıyor.

“Çocukluk” dizisinde; tüm yaşamını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe Erdal Beşikçioğlu, ilk günden beri evine gelen her çocuğun doğru aileyi tespit etmesini sağlamıştır. Ali Kaan Umut Evi’nde aynı odayı paylaşan Mavi Beren Gökyıldız, Mozi Kübra Süzgün, Bambi Nilay Yeral ve Zeynep’in Derinsu Akkuş yeni ailelerini tespit etme yolunda yaşadıkları, öz ailelerine dinledikleri özlem ve kimi zaman uğradıkları hayal kırıklıkları onları birbirlerinden dağılmaz kız kardeşler haline getirir, bu kardeşlik ileride, yaşama el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır.

Kızların her gereksinim dinlediklerinde yanlarında olan Ayşegül Burcu Özberk yardımını ve sevgisini onlardan hiç esirgemez… “Çocukluk”, 9 Ekim Cuma saat 20.00’de ilk kısmıyla FOX’ta.

.