Çocukluk dizisinde buluşan, Erdal Beşikçoğlu ile Burcu Özberk’in yolları çok önceden kesişmiş!

Takip Et:
Çocukluk dizisinin ilk bölümünde neler yaşanacak?
Çocukluk dizisinin ilk bölümünde neler yaşanacak?

Magazinn / Ayrıntı – Fox TV ekranında 9 Ekim Cuma akşamı ilk kısmı yayınlanacak olan Çocukluk dizisi, merakla bekleniyor… Medyapım imzalı dizinin Kimsesizler olan adı, tepkiler üzerine Çocukluk olarak değiştirilmişti. Dizide Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız başrollerde bulunuyor.

Dizi hakkında kameralara açıklamada bulunan Burcu Özberk, Erdal Beşikçioğlu ile bu yapımın ilk projesi olmadığını açıkladı. İkilinin buluşmaları Burcu Özberk’in öğrencilik senelerine sabrediyor… O dönemde tiyatroda Erdal hoca ile çalıştıklarını anlatan Burcu Özberk, şu ayrıntıları verdi:

“Erdal hoca ile ben zati 4-5 sene tiyatro yaptım.
Onun yarattığı dünyanın içinde bir oyunda var olmak da beni hep mutlu ederdi. Onun oyunlarını izlemek de beni hep değişik yerlere götürürdü. Beynimde hiç düşünmediğim yerleri düşünmeye başlardım.”

Dizinin çekimlerinin çok hoş gittiğini anlatan Burcu Özberk, huzurlu ve mutlu bir set olduğunu anlattı. Oyuncu, “Herkes işini son derece konsantre bir biçimde yapıyor. Kısımlarımızı sürüklemeye devam ediyoruz. Bu hafta da ilk yayın günümüz. Coşkuyla ve mutlulukla bekliyoruz” açıklamasını yaptı.

İki tane yeğeni olduğunu ve çocuklarla arasının harika olduğunu anlatan Burcu Özberk, onlarla harika uyuştuğunu da ifade etti.

.