Çocukluk dizisi, Kırmızı Oda’nın birinciliğine son verebilir mi?

Takip Et:
Çocukluk dizisi, Kırmızı Oda’nın birinciliğine son verebilir mi?
Çocukluk dizisi, Kırmızı Oda’nın birinciliğine son verebilir mi?

Magazinn / Ayrıntı – Artık diziler arasındaki muhteşem yarışta öne geçmek çok güç. Çok tesirli öykülere gereksinim dinleniyor. Kırmızı Oda bu noktada yeni sezonun parlayan yıldızı. tv8’de şimdiye kadar şahane neticeler elde eden dizi, Binnur Kaya’nın mükemmel performansı ile yoluna emin adımlarla devam ediyor. Kırmızı Oda’nın asıl yaşamdan alınmış hikayeleri, bu hikayeleri canlandırmak için kadroya katılan davetli oyuncuların üstün performansı şimdiye kadar projeyi öne çıkartan unsurlar oldu.

Fox TV ise yeni sezonda yeni bir diziyi daha ekrana sürüyor… Kimsesizler olarak açıklanan yeni dizi, RTÜK’e yapılan şikayetler sonrasında Çocukluk olarak değiştirildi.
Fatih Aksoy, kendinden emin. Bakalım izleyiciler diziyi nasıl tespit edecek?

Çocukluk ilk kısmıyla 9 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak. Başka Bir Deyişle reyting elde etmenin en güç olduğu akşamlardan birisi. Bay Yanlış dizisi büyük yardıma karşın Cuma akşamları tutunamadı ve final kararı çıktı.

Cuma günleri Kırmızı Oda kontrolü var. Ayrıca Ramo dizisi de iyi gidiyor. Senelerin Arka Caddeler dizisinin de hatırı sayılır bir izleyici kitlesi var. Hercai ve Babil ise düşüş yaşıyor.
Kırmızı Oda dizisini birincilikten indirebilir mi? Merakla bekleniyor…

İşte Çocukluk dizisinin 1. kısım 2. fragmanı:

.