Yaşam

Cleopatra İnk artık İstanbul’da!

2014 yılında ilk şubesini Antalya’nın Alanya ilçesinde açan Cleopatra İnk, 5 yılda büyük bir yol katetti. Türkiye’nin yanı sıra Norveç, Finlandiya, Almanya gibi ülkelerde şubeleri bulunan Cleopatra İnk, 5 yıl içerisinde 29 şube açarak hızla büyüdü. Bu süreçte 67 tane ödüle layık görülen İbrahim Karadere’nin kurucusu olduğu Cleopatra İnk, aynı zamanda dünyada da prestijli görülen birçok ödülü de layık görülmüştü.


BAĞDAT CADDESİNDE KAPILARINI AÇTILAR

Alanya’dan birçok bölgeye yayılan Cleopatra İnk, İstanbul’daki ilk şubesini geçtiğimiz günlerde açtı. Bağdat Cadde’sinde açılan ilk şubenin açılışına birçok ünlü isim katıldı. Cihangir Ceyhan, Anıl Durmuş, Tarık Mengüç ve Aydilge’nin yer aldığı açılış töreninde Cleopatra İnk’in kurucusu İbrahim Karadere, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 29’uncu şubelerini İstanbul’da açtıklarını ifade eden Karadere, bütün İstanbulluları açtıkları yeni şubelerine davet etti. İbrahim Karadere kurucusu olduğu dövme firmasının Avrupa’dan sonra İstanbul’da da hizmet verecek olmasından dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

Çukur dizisinde canlandırdığı Azer karakteri ile adını duyuran oyuncu Cihangir Ceyhan da açılışa katılan ünlü simalar arasındaydı. Vücudunun çeşitli yerlerinde dövmesi olduğunu söyleyen Ceyhan, yeni dövme yaptıracağının da sinyallerini verdi. Babasının portresini vücuduna kazıtmak istediğini belirten ünlü oyuncu, ömür boyu kullanılan dövmelerin yapımı için emin ellere başvurulması gerektiğinin altını çizdi.

Öte yandan Cleopatra Ink, önceki haftalarda düzenlenen Marmaris Dövme Festivali’nden birçok ödülle dönerek başarısını kanıtlamıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu