Çırağan Sarayı’nda İmzalar Atıldı…

Takip Et:
Çırağan Sarayı’nda İmzalar Atıldı…
Çırağan Sarayı’nda İmzalar Atıldı…

‘Sakin Ol’, ‘Efor Bende’, ‘İnceden İnceden’, ‘Yeniden Beğen Yeniden’ ve son şarkısı ‘Geliyo Geliyo’ isimli şarkılarıyla 7’den 77’ye herkesin gönlünde taht kuran sanatçı Tuğba Yurt, yeni parçası için uzun süredir birlikte çalıştığı müzik şirketinden kopamadı ve yine uyuşma için el sıkıştı.  Albüm evveli “Cennetim Olsun” adlı şarkısına klip sürükleyen Tuğba Yurt ve coşkusunun Ayrıntıları Haberimizde..

Tuğba Yurt Pozlarıyla Yeniden Sosyal Medyayı Salladı!

Çırağan Epilepsiyi’nda İmzalar Atıldı…

Ünlü Şarkıcı Tuğba Yurt hazırlıklarını bütün gaz sürdürdüğü tertemiz projesi evvelinde uzun süredir beraber çalıştığı Doğan Müzik Company ile tekrar kontratını yeniledi.

Müzikseverlere Sürprizini “Cennetim Olsun” Ile Yaptı…

Çırağan Epilepsiyi’nda reelleşen imza merasimine Tuğba Yurt, Doğan Müzik Company Genel Müdürü Samsun Demir, menajeri Özgür Aras ve avukat Ayşegül Mermer katıldılar.

Tuğba Yurt kimdir?

Son çıkardığı “Barınak” albümü ile müzik listelerinde isminden sıkça söz ettiren Tuğba Yurt yeni şarkısının stüdyo çalışmalarını yürütürken bir yandan da gelen istekler üzerine dinleyenlerine sürpriz yaparak “Cennetim Olsun” şarkısının klibi için ünlü rejisör Mustafa Özen’in kamerasının karşısına geçti.