Çıplak Pozları İfşa Olan Cem Özer’in Eşinden İlk Açıklama

Takip Et:
Çıplak Pozları İfşa Olan Cem Özer’in Eşinden İlk Açıklama
Çıplak Pozları İfşa Olan Cem Özer’in Eşinden İlk Açıklama

Açıklamazsam Olmaz programına katılan bir bayan, Cem Özer’in kendisine sosyal medya üzerinden taciz ettiğini iddia etti. Cem Özer’in yazışmalarını ifşa eden bayan sosyal medyada büyük akustik uyandırdı. Cem Özer’in eşi Pınar Dura nasıl açıklama yaptı? Cem Özer ve Pınar Dura boşanıyor mu? Herkesin merak ettiği sualin cevabı haberimizde…

Evli Bayana Üryan Fotoğraflarını Yollayan Cem Özer’den Şok Edecek Açıklama!

Üryan Pozları İfşa Olan Cem Özer’in Eşi Pınar Dura İlk Açıklama

Cem Özer: “Ben Pişiriyorum, O Yiyor”

Açıklamazsam Olmaz programına bağlanan kadının Cem Özer’in kendisini taciz ettiğini iddia etti.
Vaka üzerine Cem Özer, bu aşkın karşılıksız olmadığını ikilinin sosyal medya üzerinden seviştiğini açıkladı. Tüm bu açıklamalardan sonra gözler Cem Özer’in eşi Pınar Dura’ya çevrildi. İkili kamera karşısına geçip açıklama yaptı.

Pınar Dura: “Ufak Bir Beraberlik”

Cem Özer Kimdir?

Cem Özer, karısı ile yaptığı açıklamada, “Evet bir yanılgı ettim, karım varken böyle bir şey yapmamam gerekiyordu. Normal dönemimizde değil zahmetli bir dönemimizdeydik.
Bizim ayrı olduğumuz bir dönemde yaşanmış bir vakadır.” açıklamasını yaparak eşi Pınar Dura’yu aldatmadığını açıkladı. Pınar Dura,  “Biz takribî 9 yıldır birlikteyiz, 3 yıldır de evliyiz. Biz darıllıklar, minik ayrılıklar yaşayabiliriz. Bizim aramızda ufak bir ayrılık geçmişti.” dedi. Pınar Dura, birlikteyken Cem Özer’in böyle bir şeyi yaptığını kabul ederek, bu vakayı “minik bir beraberlik” olarak yorumladı.

Cem Özer: Haberim Yoktu, Gözlerim Doldu!

Evli Bayana Gönderdiği Üryan Resimleri İfşa Olmuştu

Açıklamazsam Olmaz programına katılan bayan, “Ben Almanya’da yaşayan bir gurbetçiyim.
Uygun olmayan fotoğraflar, resimler ve videolar atıldı. Bu Türkiye’nin ilk showmani ve evli bir insan. Monica Belluci’ye benziyorsunuz diyerek dostluk kurmaya çalıştı. ” demişti. Kendisinin taciz iddiası üzerine yayına bağlanan Cem Özer, bu vakanın karşılıksız olmadığını 35 dakika görüntülü konuştuğunu açıklamıştı.

Cem Özer: Haberim Yoktu, Gözlerim Doldu!

.