Magazin

Cinsel kimliğini açıklayan Murat Övüç ikinci kez baba mı oluyor?

Canlı yayında özel hayatı hakkında itiraflarda bulunan Murat Övüç, “Bir hatunla beraber olduğum doğru. Aramızda duygusallık sonrası birliktelik oldu. O hatun 1.5 aylık hamileydi ama çocuğunu düşürdü. Hamile olduğunu bana sonradan söyledi. Söyleseydi çok isterdim” açıklamasıyla şoke etti.

Bir holding patronunun kızıyla beraber olduğunu doğrulayan ünlü fenomen, “5 yıl önce fal bakarken tanışıp, arkadaş olmuştuk. İkinci kez baba olmayı çok isterim. Bir kadını da bir erkeği de mutlu edebiliyorum” ifadelerini kullandı. Murat Övüç‘ün sık sık farklı yönde açıklamalar yapması, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Bazı sosyal medya kullanıcıları Murat Övüç‘ü reklam yapmakla suçladı.

Günlük yaşantısından bahseden Övüç, “Evde maçoyum, sahnede bambaşka biriyim” dedi. Övüç daha önce yaptığı açıklamada “Ablama ben eşcinselim dedim, ‘Bunu babama anneme anlatamayız’ dedi. Babam istedi diye evlendim. Ama iyi ki evlenmişim oğlum oldu” demişti. Murat Övüç‘ün 20 yaşında Burak Can Övüç adında bir oğlu bulunuyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu