Çilingiroğlu, ayrılık sonrası konuştu! “Hülya ve Feraye benim kırmızı çizgim!”

Kaya Çilingiroğlu, bir süredir birlikte olduğu Seda Sevin'den ayrıldıktan sonra ilk kez konuştu...

0

Kaya Çilingiroğlu ve kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi moda danışmanı sevgilisi Seda Sevin, önceki günlerde ayrılık kararı almıştı. Bugün ayrılık hakkında konuşan Kaya Çilingiroğlu, ayrılık sebebi olarak Hülya Avşar’ın gösterilmesi hakkında “Ayrılık doğru. Birkaç gün önce ayrıldık. Ayrılıkla Hülya’nın bir alakası yok. Hülya hep hayatımda var benim. Yeni değil, 25 seneden fazla.” dedi.

Kaya Çilingiroğlu, Seda Sevin’in “Zaman aşımına uğradı” açıklamasıyla ilgili şunları söyledi:

“Heyecan bitti diyor. Bittiyse ayrılmışsındır. Ben ayrılıklarımla ilgili çok konuşan bir adam değilim. Yaşanmışlıklar var, güzel şeyler. Ben ayrıldığım sevgililerimle, eşlerimle dost olmayı becermiş bir adamım. Bu da öyle olacak diye düşünüyorum. Aramızda sorun yok, hiç olmadı. Şartlar biraz zorlamaya başlamıştı bizi. Olmuyordu… Olmadığı zaman sürdürmenin bir anlamı yok. Seda’nın evlilik isteği hiç olmadı. Ben de zaten evlenmeyeceğimi defalarca dile getirdim. Çünkü beceremediğim bir müessese. O yüzden kimseyi üzmeye hakkım yok. Aramızda bir gün bile evliliği konuşmadık. Başlarken ne kadar süreceğini bilemiyorsun, bitiyor bir şekilde.”

Eski eşi Feraye Tanyolaç ile tatil yapan Kaya Çilingiroğlu, bu konu hakkında da konuştu. Çilingiroğlu, “Feraye ve Hülya benim iki çocuğumun anneleri. Onlar kırmızı çizgilerim benim. Oraya pek değinmemek lazım. Ben onlarla ömür boyu görüşmek durumundayım. Severim, sevmem, dost olurum küserim… Çocuklarımızla ilgili nihai kararı ortak vermek durumundayız. Dolayısıyla onlar her zaman benim akrabam gibi. İkisi de ‘Çilingiroğlu’ diye düşünelim.” ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here