Magazin

ÇİĞDEM KAYALI, AJDA PEKKAN’I HEDEF ALDI!

Sosyetik Çiğdem Kayalı, Süperstar Ajda Pekkan'ın yıllardır dillerden düşmeyen estetik operasyonlarını diline doladı. Sosyal medyadaki esprili paylaşımlarıyla dikkat çeken Kayalı, önceki gün de "O kadar yorgunum ki Ajda Pekkan'ın üst dudağı gibiyim. Kımıldayamıyorum" mesajını instagram'da yayınladı. Bu paylaşımla güldüren sosyetik güzelin bazı takipçileri ise "Aman Ajda görmesin" dedi.


ESTETİK SORUSU GELDİ

Bu esprili paylaşımı binlerce beğeni alan Kayalı'nın ünlü sanatçıya yaptığı gönderme "Çiğdem'den Ajda'ya taş değil, kaya geldi" dedirtti. 57 yaşında olmasına rağmen kusursuz fiziğiyle genç kızlara taş çıkaran Kayalı'ya "Peki sizde hiç mi estetik yok?" sorusu geldi.

AJDACILAR DEVREYE GİRDİ

Eleştirilere kulaklarını tıkayıp esprili paylaşımlarına devam eden sosyetik güzelin bu hareketi yeni bir polemiğin fitilini ateşleyeceğini düşündürdü. Ajda Pekkan hayranları Kayalı'yı Nisan'da evlendiği kendinden 25 yaş küçük DJ Uğurcan Kaya ile vurdu. Süperstar'ın sevenleri Çiğdem Hanım'a "Başkalarının estetiğine değil, kendi özel hayatınıza bakın" diyerek tepki gösterdi.

YILLARA MEYDAN OKUYOR

Kusursuz fiziğiyle yaşıtlarını geride bırakan Çiğdem Kayalı'nın yılların izlerini silmek için estetiğe başvurup vurmayacağı ise merak konusu.(Takvim)

İlgili Haberler

Başa dön tuşu