Yaşam

Çifte mutluluk yaşayacaklar!

Daha önce de birçok sosyal sorumluluk kampanyasına destek olan oyuncu çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, bu kez doğacak bebekleri sayesinde kimsesiz çocukların hayatlarına dokunacak. Hamileliğinde 6 ayı geride bırakan Bergüzar Korel ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Halit Ergenç, örnek bir davranışa imza atacak.

Doğuma birkaç ay kala ikili, bebeklerine hediye istemediklerini yakın çevrelerine açıkladı. Korel ve Ergenç, hediye almak isteyen yakınlarını başta Çocuk Esirgeme Kurumu olmak üzere birçok yardım kuruluşuna yönlendirdi. İkinci kez anne baba olma mutluluğu yaşayacak olan ünlü çift, bebeklerinin doğumu ile hem sevinecek hem de sevindirecek. İkilinin verdikleri bu kararın yakın çevrelerini de memnun ettiği öğrenildi.

HAYRANLARI EVSİZ BİR AİLEYE EV YAPTIRMIŞTI…

Yer aldığı dizilerin yurtdışında da yayınlanmasıyla birlikte dünya genelinde hayran kitlesi oluşan Bergüzar Korel’in hayranları da ünlü oyuncuya yaptıkları doğum günü sürprizleri ile gönülleri fethediyor. Korel’in son doğum gününde Kamboçya’da evsiz bir aileye ev yaptıran hayranları ünlü oyuncuyu mutluluk gözyaşlarına boğmuştu. Bergüzar Korel hayranları daha önce de fidan bağışı ve Afrika’da su kuyusu açtırmak gibi birçok anlamlı olaya imza atmıştı.

Bergüzar Korel’in hayranları gibi birçok Türk oyuncunun yurtdışında bulunan hayran grupları da benzer hareketler yapıyor. Özellikle Latin Amerika’da binlerce hayranı olan Engin Akyürek’in sevenleri ünlü oyuncu adına Türkiye’de bulunan çeşitli yardım kuruluşlarına bağışlarda bulunmuştu. Neslihan Atagül, Tuba Büyüküstün gibi yurtdışında dizileri ile Türkiye’yi temsil eden birçok oyuncu adına da benzer yardımlar yapılmıştı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu