CİCİŞ ESRA, HACI SABANCI’YLA KONUŞMALARINI PAYLAŞTI

Takip Et:
Çıplak görüntüleri internete düşen ve kardeşi Ceyda Ersoy ile kavga ettiği haberlerin yayılması üzerine Esra Ersoy, Instagram hesabından açıklama yaptı.
 
Hacı Sabancı'yla bir konuşmasının ekran görüntüleri olduğu iddia ettiği görselleri yayınlayan Esra Ersoy, paylaşımın altına uzun bir not düştü:
 
"Tabi tabi. Sen hem video mu yay her yere sonra da yok bilmem ne. Allah'ım neydi günahım neydi neydi? Neden bu kadar üzerimize geliyorsunuz ya öldürücem kendimi kurtulun bunu mu istiyorsunuz? Böyle mutlu olacaksanız intihar edebilirim. Ben n'aptım ben sadece bir video yolladım tek bir kişiye hepinizin yok mu özeli gizlisi?
 
Bunu yayanlar utansın beni bu hale soktukları için! Avukatım başvurdu kaldırılması ve yayın yasağı için. Benim geleceğimle hayatımla neden oynuyorsunuz? Günah değil mi? Ben bir kadınım! Neden bizim namusumuza laf ediliyor sürekli! Bizi bu kavgalara sürükleyen şey bile sizin bizim üzerimize bu kadar gelmeniz belki de!
 
Psikolojimizi yıpratıyorsunuz! Lütfen bize bu kadar saldırmayın özellikle medyadaki bazı eleştirmenler çok kötü konuşuyorsunuz. Kötü kalplisiniz. Çok kötüsünüz siz. Bizi hep üzüyor hep ağlatıyorsunuz."