Chloe, Serdar Ortaç’tan sonra düşüşe geçti!

Ağustos ayında Serdar Ortaç ile anlaşmalı olarak boşanan Chloe Loughnan, sosyal medyada yaptığı reklamların aldığı ücreti düşürdü...

0

2011 yılında tanışan Serdar Ortaç ve İrlandalı model Chloe Loughnan, 3 yıl aşk yaşadıktan sonra evlilik kararı alarak 2014 yılında hayatlarını birleştirmişti. O dönem aralarındaki yaş farkı ve birçok konu tartışılmış fakat çift, umursamayarak evliliklerine devam etmişti. Yıllar içerisinde birçok kez boşanacakları yönünde haberler çıkan ikili, her seferinde iddiaları yalanlamıştı. Son olarak Chloe’nin Amerika’da kaza geçirmesinin ardından ilişkilerini toparlayaman çift, Ağustos ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı.

5 dakika süren mahkeme sonrası magazin basınının önüne el ele çıkan ve dostluk mesajları veren ikiliden Chloe loughnan davanın gerçekleştiği günün akşamı rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Kendini biraz toparladıktan sonra annesi ile birlikte ülkesi İrlanda’ya dönen güzel modeli Serdar Ortaç uğurlamamıştı. Boşandıktan sonra da eski eşi ile ilgilenen  ve hastaneye götüren ünlü şarkıcı, Chloe’nin evden ayrılması sırasında da yanında olmamıştı.

SERDAR’DAN SONRA INSTAGRAM REKLAMLARI GİTTİ

İrlanda’dan geçtiğimiz günlerde dönen Chloe Loughnan’a boşanma yaramadı. Dava sonrası hastanelik olan ünlü modelin Türk vatandaşı olamadığı ve bu yüzden kendisine gelen teklifleri de kabul edemediği öğrenilmişti. Chloe, sosyal medyada da düşüşe geçti. Kusursuz fiziği ve paylaştığı birbirinden cesur pozlarla herkesi kendine hayran bırakan model, Instagram’da yaptığı reklamlarda, paylaşım başına 80 bin lira alıyordu. Chloe’nin boşanmanın ardından 10 liraya kadar düşürdüğü iddia edildi. Instagram’da 192 bin takipçisi bulunan İrlandalı güzel, kendi çıkardığı detox sularının reklamını da sık sık kendi sayfasından yayınlıyor.