Magazin

Chloe Loughnan, Ortaç’tan vazgeçti!

3 yıllık birlikteliklerini 2014 yılında nikah masasına taşıyan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, geçtiğimiz haftalarda 5 dakika süren dava sonrası anlaşmalı olarak boşandı. Boşanmanın ardından annesi Lucy Loughnan  ile ülkesi Irlanda’ya dönen Chloe’nin bir süre ailesi ile vakit geçirmek istediği ve toparlanmaya çalışacağı konuşuluyordu.

ORTAÇ’I SİLDİ

Boşanmanın ardından sosyal medya paylaşımlarına devam eden Chloe Loughnan, Instagram hesabında yer alan Ortaç soy adını uzun süre silmemişti. Güzel model’in önceki gün adını güncellediği ve Ortaç soy adını kaldırdığı görüldü. Chloe’nin boşanma sonrası yaptığı “Severek evlendik, severek boşandık.” sözleri çok konuşulmuştu.

“KİMSEYİ MAĞDUR ETMEYECEĞİM!”

Harbiye Açıkhava’da konser veren Serdar Ortaç, sahne öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlamış ve eski eşi hakkında “Anlaşabilseydik ve devam etseydik çocuğumuz olurdu. Chloe iyi bir insandır. Anlaşarak boşandık. Onun da kendi evinde Irlanda’da da rahat yaşaması için elimden geleni yapacağım. Herkese ne iyilik yaparsam, eski hanıma da yapacağım. Kimseyi mağdur etmeyeceğim.” açıklamasında bulunmuştu.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı