Chloe Loughnan, Ortaç’tan vazgeçti!

Serdar Ortaç'ın geçtiğimiz günlerde boşandığı eşi Chloe Loughnan, sosyal medya hesabından uzun süre kaldırmadığı 'Ortaç' soy adını sildi...

0

3 yıllık birlikteliklerini 2014 yılında nikah masasına taşıyan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, geçtiğimiz haftalarda 5 dakika süren dava sonrası anlaşmalı olarak boşandı. Boşanmanın ardından annesi Lucy Loughnan  ile ülkesi Irlanda’ya dönen Chloe’nin bir süre ailesi ile vakit geçirmek istediği ve toparlanmaya çalışacağı konuşuluyordu.

ORTAÇ’I SİLDİ

Boşanmanın ardından sosyal medya paylaşımlarına devam eden Chloe Loughnan, Instagram hesabında yer alan Ortaç soy adını uzun süre silmemişti. Güzel model’in önceki gün adını güncellediği ve Ortaç soy adını kaldırdığı görüldü. Chloe’nin boşanma sonrası yaptığı “Severek evlendik, severek boşandık.” sözleri çok konuşulmuştu.

“KİMSEYİ MAĞDUR ETMEYECEĞİM!”

Harbiye Açıkhava’da konser veren Serdar Ortaç, sahne öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlamış ve eski eşi hakkında “Anlaşabilseydik ve devam etseydik çocuğumuz olurdu. Chloe iyi bir insandır. Anlaşarak boşandık. Onun da kendi evinde Irlanda’da da rahat yaşaması için elimden geleni yapacağım. Herkese ne iyilik yaparsam, eski hanıma da yapacağım. Kimseyi mağdur etmeyeceğim.” açıklamasında bulunmuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here