Chloe Loughnan, Ortaç’ı silemedi!

Geçtiğimiz hafta boşanan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, magazin gündeminden düşmüyor. Bu kez de Chloe'nin eski eşinin soy adını sosyal medya hesabından silmemesi dikkat çekti...

Takip Et:

5 yıllık evliliklerini sürpriz bir şekilde noktalayan Serdar Ortaç ve Irlandalı model Chloe Loughnan, boşanmanın ardından çok konuşulmaya devam ediyor. Boşanma sırasında Ortaç’ın 20 milyon lira değerindeki evinin yarısını istediği yönünde haberler çıkan Chloe, bugün ülkesi Irlanda’ya gitti.

BOŞANMA SONRASI AİLE DESTEĞİ

Annesi Lucky Loughnan ile kısa bir tatil yapan güzel model, boşanmanın ardından ailesi ile zaman geçirmek istiyor. Kendini toparladıktan sonra işlerine dönecek olan Loughnan, Serdar Ortaç ile evliyken beraber yaşadığı evden eşyalarını da topladı.

SOSYAL MEDYADA HALA ORTAÇ

5 dakika süren boşanma davasının çıkışında basın mensuplarının karşısına el ele çıkan eski eşlerden Chloe, “Severek evlendik, severek boşandık.” açıklamasında bulunmuştu. Güzel modelin boşanmanın üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen sosyal medyada hala eski eşi Serdar Ortaç’ın soy adını kullanması dikkat çekti.