Chloe Loughnan: “Hayatımda kimse yok!”

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, hakkında çıkan aşk haberlerini ve Ortaç'ın kendisine konuşma yasağı aldırdığı iddiasını yalanladı...

8 yıl önce Serdar Ortaç ile aşk yaşamaya başlayan İrlandalı model Chloe Loughnan, Ortaç sayesinde Türkiye’de tanınır hale gelmişti. 2014 yılında Serdar Ortaç ile evlenen Chloe, ülkemize yerleşmiş ve burada çalışmaya başlamıştı. Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan 5 yıl süre evliliklerini birkaç ay önce noktalamıştı. Boşanma davasının son gününe kadar ayrılacakları iddialarını yalanlayan ikili tek celsede anlaşmalı olarak yollarını ayırdı. Ortaç ve Loughnan mahkeme sonrası el ele göz göze basının karşısına geçmişti. Severek ayrıldık diyen Chloe, davanın olduğu günün akşamında hastanelik olmuştu.

Serdar Ortaç’tan ayrıldıktan sonra bir süreliğine ülkesi İrlanda’ya dönen ve ailesi ile zaman geçiren Chloe, geçtiğimiz günlerde ülkemize geri döndü. Güzelliği ile her daim dikkat çeken ünlü modelin boşanmanın ardından Survivor yarışması ile adını duyuran Yiğit Marcus Aral ile adı anılmaya başlamıştı. Sosyal medya hesabından iddiaları yalanlayan Chloe, önceki gün bir alışveriş merkezindeydi. Magazin muhabirleri ile kısa süre sohbet eden İrlandalı model, bir kez de sözlü olarak hakkında çıkan aşk haberlerini yalanladı. Chloe hayatında kimsenin olmadığını da sözlerine ekledi.

“ZATEN KONUŞMUYORUM!”

Ünlü model, kendisi ve eski eşi Serdar Ortaç hakkında konuşulan bir iddiaya daha yanıt verdi. Önceki günlerde ortaya atılan iddiaya göre; Serdar Ortaç, Chloe’ye ve kendisine konuşma yasağı aldırdı. İkili birbirleri veya evlilikleri hakkında konuşursa 100 bin lira ödemek zorunda kalacak. Bu iddialarında gerçeği yansıtmadığını söyleyen güzel model, Serdar Ortaç hakkında konuşmadığını hatırlattı.