Chloe Loughnan evliliğe tövbe etti!

Serdar Ortaç'tan boşanan Chloe Loughnan, bir daha evlenmeyi düşünmediğini söyledi...

5 yıllık evliliklerini 2 ay önce anlaşmalı olarak noktalayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti, artık tamamen yollarını ayırdı. 5 dakika süren dava ile 8 Ağustos’ta Beykoz Adliyesi’nde boşanan Serdar ve Chloe’i dava çıkışı el ele göz göze açıklamalarda bulunsalar da sonrasında yaptıkları hamlelerle verdikleri dostluk mesajlarını boşa çıkardılar. Mahkemenin olduğu günün akşamı rahatsızlanan eski eşini hastaneye götüren ünlü şarkıcı ve Chloe o günden sonra bir daha yan yana gelmedi.

Güzel model, boşandıktan birkaç gün sonra annesi ile birlikte kafa toplamak için soluğu kendi memleketinde almıştı. Ayrılık travmasını atmaya çalışan Chloe, bir süre sosyal medyadan da uzak kalmıştı. İrlandalı model, Instagram’a döner dönmez eski eşi Serdar Ortaç’ı takip etmeyi bıraktı. Ortaç ise boşanma sonrası sosyal medyasında yaptığı temizlik sırasında Chloe’yi takip etmeyi bırakmıştı. Başlarda eski eşi hakkında eski hanım diyerek bahseden ve her zaman olumlu şeyler söyleyen Serdar Ortaç, son zamanlarda Chloe hakkında konuşmama kararı almıştı.

“YALNIZ VE MUTLUYUM!”

Boşanma sonrası gittiği İrlanda’dan Türkiye’ye dönen Chloe Loughnan, ayağının tozuyla sosyal medyadan reklam almaya başlamıştı. Eskiden tek reklam için 80 bin lira alan güzel modelin boşanma sonrası bu rakamı 10 bin liraya çektiği konuşuluyordu. Önceki günlerde bir güzellik salonunun reklamını yapan Chloe, önceki gün bir etkinlikte kameralara yansıdı. Loughnan, magazin muhabirlerinin soruları üzere yalnız ve mutlu olduğunu belirtip bir daha evlenmeyi düşünmediğimi söyledi.