Chloe iddialara ateş püskürdü!

Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşadığı konuşulan Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan hakkında ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi...

Takip Et:

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti ilişkileri evlilikleri ve boşanmaları ile magazin gündeminden uzun yıllar boyunca düşmedi. Boşanmaları sonrası da sık sık haberlere konu olan eski eşlerden Chloe Loughnan, bugün yeni bir aşk aşk iddiasıyla gündeme geldi. Güzel modelin Survivor yarışmasıyla adını duyuran Yiğit Marcus Aral ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyordu.

AŞK İDDİASI SİNİRLENDİRDİ

Birçok yayın organında duyurulan bu habere çok sinirlenen Chloe, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı. Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşamadığını söyleyen ünlü model, hakkında yapılan asılsız haberlerin devam etmesi durumunda haberleri yapanlarla mahkemede hesaplaşacağını söyledi. 2018 yılında katıldığı Survivor yarışması ile tanınan Yiğit Marcus Aral, daha önce 3 yıl boyunca Türkiye’de modellik yapmıştı. Hayatının büyük bir bölümünü Amerika’da geçiren Aral, dünyaca ünlü modellerin sıkı dostu olarak da tanınıyor.

Ağustos ayının ilk günlerinde Beykoz Adliyesi’ne gelerek anlaşmalı olarak boşanan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti son olarak ünlü popçunun aldırdığı konuşma yasağı ile gündeme gelmişti. Birkaç gün önce mahkemeye başvuran Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’a konuşma yasağı aldırmıştı. Yasağa göre; eğer İrlandalı model, Ortaç veya evlilikleri hakkında konuşursa 100 bin lira ödemek zorunda. Bu durum Serdar Ortaç için de geçerli. Ünlü şarkıcı, boşanmadan sonra eski eşi ve evliliği hakkında bir takım açıklamalarda bulunmuş daha sonra ise konuşmama kararı almıştı.