Kültür ve Sanat

Charlie Hunnam ve Jack O’Connell’lı Jungleland Filminden Fragman Yayınlandı

Charlie Hunnam, Jack O’Connell ve Jessica Barden’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı, dünya prömiyerini 2019 Toronto Film Şenliği’nde yapan, Max Winkler imzalı Jungleland filminden fragman yayınlandı.

Sons of Anarchy dizisiyle ismini geniş kitlelere duyuran Charlie Hunnam, Skins dizisi ve Starred Up filmiyle büyük çıkış yakaladıktan sonra Unbroken ve Money Monster gibi yapımlarda rol alan Jack O’Connell ve The End of the F***ing World dizisiyle kariyeri yükselişe geçen Jessica Barden, boks temalı Jungleland filmi için toplandı.

Dünya prömiyerini 2019 senesinde 44.
Işverenine borçlu olan Stanley, borcunu ödeyebilmek ismine yüksek bahisli kavga et turnuvası için kardeşiyle ülkenin bir ucundan ötekisine yolculuk eder., aynı zamanda beklenmedik bir yolcuyu işverene teslim etmek zorunda kalırlar. Stanley, yaşamı pahasına kardeşi Lion’ı boks mevzusunda eğitir. Bir dizi uğursuz vaka iki kardeşin arasını açar ancak aralarındaki sevgi ve daha iyi bir yaşam hayata inancı onları bir arada meblağ.

Filmin senaryosunu Max Winkler, Future Man dizisinin senaryocularından Theodore Bressman ve izleyici tarafından alkışla karşılanan Ingrid Goes West’in senaryocuyu David Branson Smith kaleme alıyor.
Filmden yayınlanan fragmanı buradan seyredebilirsiniz.

Kaynak: Collider

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu