Müzik

Ceza, trend listelerinden düşmüyor!

Türk Rap Müziği’nin zirvesinde yer alan isimlerden Sagopa Kajmer’in ardından Ceza da yeni bir şarkı ile hayranlarının karşısına çıktı. Yeni yıl yaklaşırken 2019’u bir şarkı ile kapatmak isteyen ünlü rapçi, Beatcoin isimli şarkıyı 25 Aralık’ta dijital platformlarda yayınladı. Sözü Ceza’ya bestesi RokaBeat’e ait olan yeni şarkının video klibi de eş zamanlı olarak Ceza’nın YouTube kanalında yayınlandı.

LİSTELERE 1 NUMARADAN GİRİŞ YAPTI!

YouTube’ta yayınlandıktan sonra kısa sürede trend listelerine 1 numaradan giriş yapan  Beatcoin, şu sıralar aynı listede 9’uncu sırada yer alıyor. iTunes’da en çok indirilen şarkılar listesinde ilk sırada bulunan şarkı, Spotify’da ise Türkçe Rap listesinin kapağında ve açılış şarkısı olarak kendine yer buldu. Ayrıca şarkı çıkar çıkmaz sosyal medyada da beklenen ilgiyi gördü. Beatcoin, Twitter’da en çok konuşulan konuların sıralandığı trend topic listesine de adını yazdırdı. Cezanın hayranları şarkıyı kendi sosyal medya hesaplarından da paylaşmayı ihmal etmedi.

Ceza’nın Beatcoin’den 1 ay kadar önce Türkçe Rap’in bir diğer önemli ismi Sagopa Kajmer, Toz Taneleri isimli şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Sagopa da Ceza gibi listelere 1 numaradan giriş yapmış ve Toz Taneleri ile sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Son dönemde yükselişte olan Rap müziğin iki önemli temsilcisinin hayranları uzun süredir yeni şarkı bekliyordu. Böylelikle hayranların bekleyişleri son buldu.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu